fbpx
життєві історії
Наталі подобалося бути молодшою ​​сестрою. Всі ласощі від батьків в першу чергу діставалися їй, пустощі прощалися і відповідальності ніякої. Ось Єві, вона не заздрила

Наталі подобалося бути молодшою ​​сестрою. Всі ласощі від батьків в першу чергу діставалися їй, пустощі прощалися і відповідальності ніякої. Ось Єві, вона не заздрила.

Старша сестра була відповідальною, правильною, і все одно за викрутаси Наталі потрапляло насамперед їй – НЕ встежила. Різниця в шість років давала про себе знати. Дівчаткам було просто нецікаво одна з однією. Єва воліла сидіти з книгами, сидіти над підручниками і вести тихий, малорухливий спосіб життя.

Наталя була повною протилежністю сестри. Дівчисько з електровіником. Книги її не цікавили взагалі. А ось прогулянки з друзями, лазіння по парканах і деревах – дуже навіть.

Між сестрами лада, на жаль, не було. Єва тихо не любила молодшу сестру – були одні проблеми. І тому, як тільки з’явилася можливість поїхати на навчання в інше місто, вона їй відразу ж скористалася.

А Наталка і не сумувала через відсутність сестри. Вона росла собі потихеньку і раділа життю.

В цей час і Єва значно подорослішала. Йшла на червоний диплом. За неї став залицятися хлопець з пристойної сім’ї, такий же, як вона захоплений наукою. Мама його була ректором інституту, де навчалася Єва. Саме вона порадила Ігору звернути увагу на дівчину. Дійшло до того, що Єва повезла Ігора знайомитися з батьками.

Батькам хлопець сподобався. Важливий, інтелігентний. Прямо створений для їх Єви.

Але тут додому повернулася Наталка. Вона ночувала у подруги і не знала які гості її очікують. Єва – незграбна пацанка перетворилася в гарненьку дівчину. А Наталка поводилася все також по-дитячому невимушено.

Почала розмовляти з Ігором так, як ніби він один з хлопців з її компанії. І буквально через півгодини хлопець уже заглядав їй в рот.

Єва з Ігором поїхали назад, а Наталка чомусь постійно згадувався хлопець сестри. А через кілька днів Ігор написав їй в соціальних мережах. І пішло-поїхало. Що тільки вони не обговорювали.

І чомусь, хоча вони і були різними, їм було цікаво. А потім вони домовилися зустрітися. Під приводом вечірки у подруги Наталка вирушила до Ігора. Вони провели чудовий день, а в кінці хлопець поцілував її.

“А як же Єва?” – запитала у нього дівчина. Той пояснив, що з Євою у нього так нічого і не було – їх намагалася звести разом його мати, але їм виявилося нудно один з одним.

І все-таки молодша зважилася на відверту розмову зі старшою. Вона приїхала до неї в квартиру і розповіла про свої почуття до Ігора. Єва відреагувала на це на диво спокійно. А може десь і радісно.

“Знаєш який вантаж у мене з плечей спав, – сказала вона сестрі, – я ж не люблю його. Хлопець він хороший, звичайно, багато захоплення у нас перетинаються. Але… Як-то ніяк у мене з ним”.

Наталка радісна зателефонувала Єгору і погодилася стати його дівчиною. А сестри нарешті помирилися.

І стали розуміти один одного краще. Подорослішали чи що?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page