fbpx

Наталія Могилевська озирнулася в минуле і щиро зізналася, чи шкодує, що колись підтримувала Януковича: “Наталочко, на жаль, разом з нами помилилися 20 мільйонів українців”

Українська співачка Наталія Могилевська озирнулася в минуле і зізналася, чи шкодує, що колись підтримувала Януковича.

Під час російського вторгнення в Україну особливо гостро постало питання підтримки політиків українськими артистами, адже вони сіяли в суспільстві проросійські настрої.

Одним з політиків, які негативно вплинули на розвиток подій в Україні за останні роки, був Віктор Янукович.

Екс-президента-втікача у 2004 році разом з мільйонами інших українців підтримувала співачка Наталія Могилевська.

Янукович, як відомо, був одним з тих, хто допомагав Росії у підготовці війни проти України. Революція Гідності показала, що ця людина – зрадник українського народу.

У розмові з журналісткою Наталя Могилевська зазначила, що підтримувала Януковича 18 років тому. У 2010 році він став президентом, однак тоді Могилевська вже не співала на його підтримку. Тоді дуже хвилювалася, було неприємно, оскільки розуміла, що дуже помилялася в цьому політику.

– Ми тоді поїхали в тур з Кузьмою і я йому казала: “Кузя, ну як ми могли так помилитися?”. А він мені казав: “Наталочко, на жаль, разом з нами помилилися 20 мільйонів українців”, – задує виконавиця.

Зараз, у час повномасштабної війни в Україні артистка активно підтримує наших військових і переселенців.

Однак не обійшлося і без курйозу. В одному з інтерв’ю Могилевська запропонувала після перемоги запровадити в Україні три державних мови – українську, російську та англійську. Вона навела у приклад Швейцарію, де таких чотири. Однак артистку розкритикували в мережі, наголосивши, що в Україні є та буде лише одна державна мова – українська.

Підіймати питання про те, щоб мова окупантів стала державною, коли вони нищать тисячі ні в чому не винних людей, – недоречно.

Так, в Україні справді є багато російськомовного населення, але нам треба зробити все, щоб викорінити все, що пов’язує з ворогом, а не закріплювати його мову на законодавчому рівні – так зараз вважає більшість свідомих українців.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page