fbpx

Наталія Могилевська вийшла на допомогу киянам та теробороні: розвозила воду та продукти. – Ці дні я була закрита на Осокорках. Вирішила здійснити вилазку до тероборони, пошукати їжу, з’їздити біля метро “Славутич”. Подивитися, як там люди, підтримати дух зажурених та привезти води

Українські зірки не стоять осторонь і намагаються всіма силами допомогти простим людям та бійцям української армії. Свій внесок вирішила зробити і відома співачка Наталія Могилевська.

Зараз музикантам та артистам не до концертів, вони забули про сцену та взялися допомагати країні, хто чим може. Юрій Ткач та Андрій Хливнюк несуть службу у лавах тероборони Києва, а Наталя Могилевська вирішила підтримати бійців, які захищають Київ.

У своєму Instagram виконавиця поділилася відео, як сьогодні вирушила на пости тероборони із провізією для захисників, а також пройшлася вулицями Києва та заспівала у метро.

– Ці дні я була закрита на Осокорках. Вирішила здійснити вилазку до тероборони, пошукати їжу, з’їздити біля метро “Славутич”. Подивитися, як там люди, підтримати дух зажурених та привезти води, – розповіла Могилевська.

Співачка закликала всіх українців навіть у такі складні часи не зневірятися та не забувати про те, що у нас є наша українська пісня.

Наталя спустилася в метро, ​​щоб підтримати людей, і там влаштувала для них невеликий концерт. Також співачка пообіцяла приїхати на “Харківську” та інші станції по можливості.

Крім того, Могилевська запропонувала допомогу киянам, які мають проблеми з водою.

– Хто живе в районі метро “Славутич”, “Осокорки” і хто не має води – пишіть. У мене свердловина, – повідомила Наталя.

Дорогі українці, зберігаємо спокій, підтримуємо одне одного та допомагаємо. Наша армія дає гідну відсіч ворогові – віримо у ЗСУ! Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page