fbpx
життєві історії
Наталя частенько розповідала про сім’ю свого брата. Мені було жаль їх, але з іншого боку, я їх не розуміла. – Для чого приводити у світ стількох дітей, якщо ти з тими не даєш собі ради? – Та ти не розумієш, – відповідала мені Наталя, – діти це ж радість! – Для їх “радості” я зібрала два величезні пакети одягу. Скажу одразу ж, що не дешевого. І ось недавно випадково зайшла на ОLХ. Такою розлюченою я давно не була

Наталя частенько розповідала про сім’ю свого брата. Мені було жаль їх, але з іншого боку, я їх не розуміла. – Для чого приводити у світ стількох дітей, якщо ти з тими не даєш собі ради? – Та ти не розумієш, – відповідала мені Наталя, – діти це ж радість! – Для їх “радості” я зібрала два величезні пакети одягу. Скажу одразу ж, що не дешевого. І ось недавно випадково зайшла на ОLХ. Такою розлюченою я давно не була.

***

“Яка ж ти жадібна, їм і так важко, у них п’ятеро дітей, а ти речі пошкодувала” – говорила мені подруга.

У подруги є старший брат. Живе родина дуже бідно. Дружина брата сидить уже багато років в декреті і ось недавно знову народила “двійню”.

Брат Наталі заробляє мало. Точно не скажу скільки там у них виходить грошей на місяць, так як не люблю питати про такі речі, але з розповідей подруги їм ледве вистачає на їжу та борг за квартплату тільки зростає.

Ви мене звичайно вибачте, але якщо тобі їсти нема на що то навіщо приводити на світ стільки дітей? Одного разу я задала це питання Наталі, а у відповідь почула лише, що вони найщасливіша сім’я на землі, а я нічого в цьому не розумію.

Ну так ось. Їм весь цей час допомагають їх численні родичі і батьки. Чесно кажучи іграшок та одягу на дітей у них повно, всі ж їх жаліють і віддають їм останнє. І я теж пару раз їх шкодувала, поки дещо не побачила.

У них є дочка на рік молодша за мою, раніше я хороші речі дочки продавала, а тут подруга плакала, що племінниця погано одягається тому що їм речі тільки на хлопчиків дають.

І я вирішила віддати наші торішні зимові речі. Зимовий комбінезон (купували за 1,5 тис), зимові черевики (за 1 тис), осінні черевики (1,5 тис), осінню куртку (2 тис) і ще по дрібниці светри, штанці.

І що ви думаєте, потім я дізналася, що ця матуся виставила мої речі на ОLХ. Подумала що бог їй суддя і нічого не стала говорити подрузі.

Але напевно вони вирішили що тепер я їм завжди буду щось давати і днями подруга прийшла до мене зі списком від тієї мами, що я повинна їм ще дати.

Ми з чоловіком плануємо найближчим часом народити ще малюка тому деякі речі я залишала і не продавала і подруга про це знала. І тут їм бачте це все знадобилося.

А саме-дитяче ліжечко, стільчик для годування, велосипед (на якому дочка ще навіть їздить), теплі санки, снігокати, горщик (до речі нам його дарували і на той момент він коштував близько 1 тисячі), коляску і ще щось там .

Я звичайно відмовила, але подруга взагалі не зрозуміла чому. Як так можна відмовити потребуючій сім’ї, у них же дітей багато, а у тебе одна.

Ось поясніть мені чому ми з чоловіком працюємо вдень і вночі, ні у кого нічого не просимо і повинні ще утримувати сім’ю, яка думає тільки про те, як би народити ще дитину і зовсім не думає про те, як їх утримувати, а вважає що їм всі зобов’язані?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page