fbpx
життєві історії
Наталя часто забігала посидіти і побалакати, але в мене часу майже завжди не було, вона спілкувалася з моїм чоловіком. Я, звісно, ​​нічого запідозрити не могла. Мій будинок завжди був відкритий для друзів. Наталя з чоловіком пили чай на кухні, сміялися, поки я поралася з дітьми

Ви дружите сім’ями? Ну ну. А що буде далі.

– А ти покликала Наталю з Олегом? – Запитував мене чоловік перед кожним святом, яке ми відзначали разом із сім’єю друзів.

— Звичайно, — не замислюючись ні про що, відповіла я, — як же без них?

Ми з цією парою товаришували вже близько 10 років.

Познайомилися на турбазі, коли були ще зовсім молодими, років по 20 нам було, ще й не одружені. Спочатку одружилися ми, потім вони.

Оскільки Наталія з Олегом познайомилися на тій самій турбазі, і ми з чоловіком були свідками їхнього бурхливого роману, то хлопці запросили нас стати свідками у них на весіллі. Ми із задоволенням погодилися, і стали дружити, сім’ями.

Наша сім’я за цей час поповнилася двома дітками, а в них щось із цим не виходило, дітей не було.

Наталя часто забігала посидіти і побалакати, але в мене часу майже завжди не було, вона спілкувалася з моїм чоловіком. Я, звісно, ​​нічого запідозрити не могла. Мій будинок завжди був відкритий для друзів. Наталя з чоловіком пили чай на кухні, сміялися, поки я поралася з дітьми.

Вона була завжди одягнена з голочки, при макіяжі, чим не могла похвалитися я, завантажена дітьми та будинком.

Іноді у нас із чоловіком виникали суперечки, але таке буває в будь-якій родині, тому я не надавала цьому значення. Більше того, про всі наші суперечки я розповідала Наталці, як подрузі, обговорювала з нею ситуації в моїй родині.

Ну і дурниці ж я робила!

Якоїсь миті все змінилося. Я помічала, що чоловік віддаляється від мене. Він став задумливим, менше проводив часу з дітьми, а незабаром у вихідні почав їхати в якісь відрядження, пояснюючи це завантаженнями по роботі.

Все відкрилося випадково.

Якось мені зателефонував Олег – він шукав дружину, яка сказала, що пішла до мене в гості. Я відповіла, що її немає, що я одна – чоловік поїхав у відрядження.

Читайте також: Алла ж сама жити не захотіла зі мною, потягла сина на квартиру, а тепер ще й винним зробила. Ти, каже, не мужик, раз на сім’ю заробити не можеш. Донька памперсів не має, грошей не вистачає. А що мій Андрійко може зробити? Він не винен, що стільки платять. Не ледарює ж він. Так ні, брикнула, батькам дзвонила і речі зібрала

Коли він і розповів мені, що мій чоловік та Наталя таємно зустрічаються (він вистежив їх), мені стало погано! Як же так можна? Невже це правда?! Але зіставивши свої відчуття з тим, що говорив Олег, я зрозуміла, що він, швидше за все, має рацію. У чоловіка на боці хтось є.

Коли він пішов, я не могла знайти собі місця.

Я думала про те, як я могла припуститися такої помилки – пустити в будинок «розлучницю», красиву та вільну жінку, не обтяжену дітьми та моральними правилами.

Мені подобалися міркування Наталії про свободу у стосунках, психологічні поради, як правильно поводитися з чоловіком, але я ніяк не могла припустити, що вона зазіхне на мого, чоловіка своєї подруги!

Виявилося, що вона використала наші сварки, щоб зблизитися з ним, оскільки з Олегом життя у неї не задалося.

Я влаштувала допит, і чоловік у всьому зізнався. Я мусила зрозуміти, інтрижка це чи він дійсно мене розлюбив? Після довгих розбірок, сліз та зізнань, я зрозуміла, що ця спритна дівчина обкрутила мого чоловіка.

Він сказав мені: «Пробач, люба, поплутав!» Я вибачила чоловікові зраду, але пробачити подрузі зраду я не могла.

Ми вирішили зберегти сім’ю, адже у нас двоє дітей, а з друзями Наталею та Олегом — розлучитися назавжди і не спілкуватися більше. Чоловік погодився, але моя впевненість у ньому тепер не та, що раніше.

Ось така “дружба сім’ями”. Нікому не побажаю, що я пережила.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page