fbpx

Наталя Могилевська розкрила секрети свого схуднення

Співачка Наталя Могилевська, яка недавно схудла і зробила коротку стрижку, поділилася з шанувальниками на сторінці в Facebook своїми секретами, пише «Сегодня».

Артистка розповіла про тренування і раціоні.

“Спорт будь-який приємний, навантаження легка вранці 15-30 хвилин достатньо. Коли ви ввійдете в форму – це може бути час, але має бути в задоволення. Важлива умова – не робити це в поодинці. Ідіть на гpyпові заняття! Їжа: найскладніше opгaнізувати 4 -5 раз в день харчування на весь день з ранку.

Я ношу з собою маленьку сумку-холодильник і в ній харчування робочого дня. Вечеря і сніданок будинку. Основний принцип – вуглеводи з овочами і фруктами в першій половині дня, а в другій білки з овочами. Друга половина дня – правило жорстке.

Порушувати можна. Приблизний рац він: 9:00 сніданок: каша з фруктами, ягодами, йогуртом і медом, або каша з овочами, локшина. 11:30 сніданок 2: фрукти, ягоди або знову каша (якщо голодні) навіть бутерброд, Бог з ним – ок. 14 : 00 обід: суп, птиця або м’ясо або гриби (якщо ви вегетаріанець) і овочі, тут вуглеводів, хліба і фруктів вже бути не повинно.

16:30 полуденок: сир і овочі або риби і овочі, горіхи і чай або якщо хочеться солодкого будь-які чорні ягоди. 19:30 вечеря: якщо не забути з’їсти 2 сніданок і полуденок, то його вже не так вужі хочеться, але треба себе змусити. Риба або сир з овочами теплими типу рагу або на пару. Всі порції 250-300 гр.

Якщо не пропускати, то ти весь час ситий, щасливий, задоволений і сил достатньо. Хімію, кока-колу і все подібне звичайно я забула давно. Якщо потрібен шоколад – трохи вранці.

Якщо мрієте про торті або вареники – один раз на тиждень вранці у вихідний можна. Для opгaнiзації всього просто потрібно прокинутися на півгодини раніше “, – розсекретила свої секрети зіркa.

Читайте також: ОЛЬГА СУМСЬКА ПОКАЗАЛА ЗВОРУШЛИВЕ ФОТО

You cannot copy content of this page