fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Шоу-бізнес
Наталя Могилевська в костюмі за три тисячі гривень захопила зовнішнім виглядом

Для зйомок артистка вибрала наряд від українського бренду, повідомляє  «Сегодня».

Співачка і тренер нового четвертого сезону “Голос. Діти” Наталя Могилевська, яка відзначила день народження в компанії зіркових друзів, продемонструвала стильний образ.

Для зйомок схудла артистка вибрала білий костюм від українського бренду Musthave.

Наталія приміряла двобортний жакет з кишенями і чорними гудзиками, вартістю 1799 гривень , і штани за тисячу триста дев’яносто дев’ять гривень .

Шанувальники в Instagram засипали Могилевську компліментами: “Наталя ви шикарно виглядаєте. Супер фігура”, “Ви дуже добре виглядаєте”, “Схудла здорово. Так тримати”.

“Сама неповторна і чарівна співачка”, “Дуже стильно і красиво”, “Так тримати великий нехай приклад для багатьох “,” Супер виглядаєте “, – коментують користувачі.

Читайте також: ВЛАД ЯМА ПОКАЗАВ КРАСУНЮ-ДРУЖИНУ

Related Post

facebook