fbpx
Шоу-бізнес
Наталя Сумська про роботу із Зеленським: “На знімальному майданчику він був прекрасний. Я за нього трималася, за його добрі очі. І він каже це російською мовою. Можете уявити мій стан як актриси, громадянки. Саме присягу режисери повинні були написати українською.” Відома актриса Наталія Сумська, яка зіграла матір Голобородько в “Слузі народу”, розповіла про роботу з президентом (відео)

“Зйомки відбувалися в Жовтневому палаці. Володимир мав виголосити присягу в ролі Голобородько. І він каже це російською мовою. Можете уявити мій стан як актриси, громадянки. Саме присягу режисери все ж повинні були змусити себе написати українською мовою. Це було таким дисонансом, що викликало у мене неприязнь. Я стерпіла, хоча зняли все з третього дубля”, – розповіла відома актриса Наталія Сумська в інтерв’ю UA:Перший.

Українська актриса Наталія Сумська, що зіграла в серіалі “Слуга народу” матір Василя Голобородька, зазначила, що не голосувала за нього на президентських виборах.

Сумська підкреслила, що вперше коментує свою роль в серіалі “Слуга народу”.

Актриса зізналася, що після зйомок сцени присяги колеги її заспокоювали.

Описуючи Зеленського як актора, Сумська підкреслила, що він бездоганно виконував свою роль і завжди знав текст.

“На знімальному майданчику він був прекрасний. Я за нього трималася, за його добрі очі. Звичайно ж, він був зіркою. Але він випромінював доброту, він не вів себе як зірка, і цим завойовував увагу до себе”, – поділилася актриса.

Сумська зізналася, що після того, як Зеленський, ставши президентом, покинув студію “Квартал 95”, випуски передачі перестали бути їй цікаві.

“Мені не вистачає його як актора. Він же зараз переродився. Він функціонер”, – заявила актриса.

Резюмуючи, Сумська зізналася, що на президентських виборах не голосувала за Зеленського.

Відео: UA: Перший/YouTube

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, glamurchik

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page