fbpx
життєві історії
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов

Чоловік сказав, що у нього є інша за вечерею. Просто взяв і сказав: «Не можу більше приховувати, я закохався. Давай розлучимося мирно!». На той момент ми були одружені 4 роки, ні дітей, ні навіть кота. Кредит ми взяти теж не встигли, все поневірялися по орендованих квартирах.

Чомусь я запитала: «Вона красива?». Він кивнув. Більше ми про неї не говорили. Вранці, коли я дзвонила мамі, вперше заплакала: «Чому він до неї йде? Чим вона краще за мене? ». Риторичні запитання, які задає кожна кинута дружина.

Розлучилися ми спокійно. Після РАЦСу я поїхала на роботу, а він – до неї, на нову квартиру. Я тоді ще не знала, що вона вагітна. Він подзвонив мені через півроку і заплітаючим голосом сказав, що став татом, що так цьому радий, що випив півпляшки винa і сп’янів блискавично. Бо не спав майже дві доби.

Я його вислухала і запитала: «Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі ». «Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи». Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов.

Я сама набрала його через кілька місяців, запитала, як справи. Почувши плач в трубці, сказала, що готова допомагати, якщо треба. Не чужі люди, врешті-решт. Він обіцяв подумати і повісив трубку. Передзвонили вони мені тільки через півроку. Весілля у друзів, дитини нема з ким залишити, і якщо я не проти, то вони готові. Я приїхала.

Вона і, правда, була красивішою за мене. Якщо я весь час працювала, вирішувала якісь питання, кудись бігла, лінувалася їздити на манікюр або боялася колоти ботокс в лоб, то тут все було на місці. Тонка талія (і це незважаючи на пологи!), Повні щенячого захоплення очі і молодість… Я бачила, що їй не більше 25 років. Як потім виявилося, всього 23. Не дивно, що він закохався.

Малятку я привезла мішок з іграшками, скупила на полиці все, що порадив консультант. Просто не розуміла, чим граються діти в цьому віці. Як виявилося, майже нічим. Дитина легко залишилася зі мною, батьків ми відпустили. Я дивилася услід колишньому чоловікові, тримаючи на руках його дочку, і уявляла собі нашу сім’ю. Адже це могли бути ми. Якби я тоді народила.

Я стала до них приходити все частіше і частіше. Свого роду няня для дочки колишнього чоловіка. Я всім серцем полюбила цю дитину і знову чоловіка. Подивившись на нього з боку зрозуміла, що він чудовий чоловік і батько. Що я багато чого не помічала, поки весь час була на роботі.

Сьогодні вони пішли в кіно, а я залишилася з маленькою. Вона спить, а я пишу ці рядки і розумію, що якщо бути відвертою, то ходжу я сюди не безкорисливо. Я просто вірю, що він відповість мені знову взаємністю, і ми побудуємо нашу сім’ю знову, з нуля.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел