fbpx
Суспільство
Навіть не нaмaгaйтecя: головні помилки у стосунках, які зроблять вас одинокими на все життя

Що відрізняє впевнену в собі жінку від невпевненої? Впевнена не чіпляється за провальні стосунки. Вона виробила критерії здорового партнерства.

Упевнені жінки не підпустять до себе чоловіків, які перетворять їхні стосунки на токсичні. Якими цінностями можна відкрити жінку та чого вона не потерпить на за що на світі?

  • Неповага до неї

Її самооцінка пройшла довгий шлях становлення, тому вона не потерпить грубого ставлення. Про образи та рукоприкладство мови бути не може. Хто зважиться на таке, потрапить до “чорного списку” раз і назавжди.

  • Фальшиві виправдання

Впевнена в собі жінка дає право на помилку чоловікові. Вона сама знає, що не помиляються тільки мертві.

Але якщо чоловік не усвідомлює і не визнає своєї помилки, намагається її безглуздо виправдати – тоді він із сильною жінкою не буде ніколи.

  • Контроль її життя

Співзалежні стосунки – це не для неї. Будь-які спроби її контролюватизазнають фіаско. Для неї важливо залишатися вільною у відносинах.

І це не говорить про те, що у неї буде багато інших партнерів або вона не братиме до уваги думку свого партнера. Мова йде про те, що вона залишиться собою у відносинах.

Читайте також: – Ти тут ніхто! Знайду собі нового чоловіка та сестру. І ти не будеш кожен раз стояти за моєю спиною

  • Невміння тримати слово

Пустослову не знайдеться місця в серці впевненої жінки. Просто вона сама серйозно ставиться до своїх обіцянок. Якщо чоловік не вміє тримати слова, це не її партія.

  • Зради

Жінка з адекватною самооцінкою не потерпить зраду і зрадництво. У чоловікові вона цінує чесність та надійність. Якщо чоловік захоче стрибнути “в гречку”, там він і залишиться.

  • Маніпуляції

Обман і маніпуляції, бажання домінувати над нею зазнають фіаско. У чоловіка, який намагається це провернути, нічого не вийде.

  • Погане поводження зі слабкими

Впевнена в собі жінка добре ставиться до слабких та незахищених категорій людей. Якщо її чоловік буде проявляти до слабких неповажне ставлення, вона не стане цього терпіти.

В її картині світу кожен заслуговує на повагу і не важливо, хто за професією ця людина чи за статусом.

facebook