fbpx
Шоу-бізнес
Навряд чи одружиться з місцевою, американки не довподоби – Дмитро Ступка, який відтепер живе в США, ділиться думками про американських дівчат: “Тут не вистачає красивих дівчат. Більшість неохайні, не дуже за собою стежать”

Американки не довподоби – Дмитро Ступка, який відтепер живе в США, ділиться думками про американських дівчат.

Український актор Дмитро Ступка, нащадок української акторської династії, який переїхав до США, 19 липня в інтерв’ю “24 каналу” заявив, що після розставання з дружиною, блогером Поліною Логуново не готовий до нових відносин.

– В Америці складно з дівчатами. У них інший менталітет, не все так просто. Українські дівчата тут нарозхват, бо вони дуже гарні. І тут справді не вистачає гарних дівчат. Не знаю, чому так. Є красиві, безумовно, але більшість неохайні, не дуже стежать за собою, – поділився він своїми спостереженнями.

Ступка зізнається, він також не готовий до стосунків з американками ще й тому, що не настільки добре володіє англійською, щоб мати можливість говорити на будь-які теми.

– Я вільний, і поки немає якогось сильного бажання починати нові стосунки. Про одруження взагалі не думаю, – підсумував він.

Нагадаємо, що восени 2021 року Ступка разом із дружиною та дочкою переїхав до США, а 7 квітня 2022 року Логунова заявила про розлучення з актором, хоча офіційно пара поки що у шлюбі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.