fbpx

Названо вражаючі гонорари українських зірок у 2017 році: хто найдорожчий

Випуск нових альбомів і активна концертна діяльність, а також приватні заходи – головні джерела доходу зірок. Українським виконавцям продуктивна робота принесла чималу фінансову винагороду, а деяким навіть допомогла стати доларовими мільйонерами саме в 2017 році.

Зразкові суми, зароблені українськими зірками в минулому році. Зоряні заробітки розрахували, помноживши кількість концертів і корпоративних заходів на середній гонорар кожного артиста.

Вперше за останні роки опальна українська артистка Світлана Лобода, яка проживає нині в Росії, зайняла лідируючу позіціію, шокувавши сумою, заробленою в минулому році. Незважаючи на те, що в Україні протягом року її концерти зривали, вона все ж зуміла казково збагатити себе. Сума заробітку Лободи – $4,5 млн.

Віра Брежнєва, яка також вважається досить спірним персонажем українського шоу-бізнесу, зайняла друге місце, отримавши від своєї діяльності в 2017 році майже 3 мільйони доларів.

Замкнула трійку найбагатших українських зірок одіозна артистка Ані Лорак. Виїхавши в Росію, Лорак зуміла заробити $2,3 млн.

Гонорари групи “Океан Ельзи” не дотягли трохи до двох мільйонів доларів. Колектив отримав за рік 1,9 млн доларів. При цьому, попередні роки саме “ОЕ” був найбільш затребуваною і високооплачуваною групою України.

Читайте також: ОЛЬГА ФРЕЙМУТ У МІНІ І ТУФЛЯХ ЗА 800 ДОЛАРІВ

Олег Винник, який став справжнім ceкc-символом українського шоу-бізнесу в минулому році помітно активізував свою музичну діяльність і за старання отримав 1,8 млн доларів. І це при тому, що в 2017 році у співака не вийшло жодної нової пісні.

Суперблондинка Оля Полякова стала багатшою на $1,5 млн: два аншлаги у Палаці “Україна”, тур по країні, популярність на телебаченні і два незаперечні хіти: “Бывший” і “Номер один” безперечно дали свої плоди.

Тіна Кароль і група “Время и стекло” заробили приблизно однакові суми за рік, а саме по 1,2 мільйона доларів кожен.

Список доларових мільйонерів 2017 року, як не дивно, закрив популярний гурт “Гриби”. Вважається, що вони стали багатшими приблизно на один мільйон.

У перелік найбільш високооплачуваних артистів України також увійшли такі виконавці як Макс Барських ($900 тис), Dzidzio ($770 тис.), Вєрка Сердючка ($700 тис.), ТіК ($650 тис.), НеАнгели ($460 тис.), Бумбокс ($450 тис), Монатік ($400 тис.) та інші.

Джерело.

You cannot copy content of this page