fbpx
Суспільство
Назвав війну політикою. В мережі не промовчали на заяву чоловіка Ксенії Собчак про “привітність і доброзичливість” до росіян у світі: “Немає ніякої ворожості до росіян”

Назвав війну політикою: в мережі не промовчали на заяву чоловіка Ксенії Собчак заявив про “привітність і доброзичливість” до росіян у світі. Та й не дивно, адже це відверта неправда!

Російський режисер Костянтин Богомолов 3 серпня в Instagram заявив, що під час подорожей жодного разу не стикався з ворожістю до росіян.

Подорожуючи у свою відпустку, хочу сказати те, чого не бачу в стрічках і звітах моїх знайомих про їх відпускні або робочі поїздки і про що всі вони говорять у приватних розмовах. І в чому я переконався. Немає ніякої ворожості до росіян. Від слова “зовсім”,  заявив Богомолов.

За словами Богомолова, він читав про інциденти з відмовою обслужити росіян, але сам із подібним не стикався. Він зазначив, що бачить доброзичливість і “тільки привітність до росіян”.

“Привітність і повага. І жодного “тяжкого” зітхання побачивши мій червоний паспорт”, – підкреслив режисер.

Про які саме країни йдеться, Богомолов не уточнив.

Підписники запідозрили його у брехні.

“Фантазер. Днище”, – прокоментувала stomat_irinapani.

“Особливо “повага”. За що поважати? У Європі вас люблять. Насмішили! Цікаво, ви справді вірите в те, що пишете, чи тролите? Кому ви потрібні?” – зазначила Наталія Kingssenkow.

“Як можна війну називати політикою?” – Запитала svito4kachernousova.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Konstantin Bogomolov (@konbog75)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page