fbpx
життєві історії
– Не бреши, Юля мені все розповіла, ви з дружиною ходите і разважаєтеся, а Юля одна сидить в квартирі. Це так ти сестру на відпочинок вивіз? Я з вами ще вдома поговорю. Не смій сварити сестру і невістці передай, що, якщо вона буде ображати мою дівчинку, то я їй влаштую!

Зібралися з чоловіком на відпочинок. Хоч на 10 днів вирватися. Люди ми молоді, дітьми ще не обтяжені. Квартира моя, спадкова, дякую бабусі, кредитів немає, обоє працюємо.

Закордонного паспорти у мого чоловіка не було. Вирішили, що поїдемо на наше море, сонце, пам’яток повно.

Квартиру знімемо або кімнату. Але от чоловік проговоритися про це своїй мамі! Увечері нагрянули гості: свекруха з сестрою брата.

Ні, я з ними не лаялася, приводів не було, але сестру брата, я знала – противна і то дуже хитра.

– Максиме, – звернулася свекруха до свого сина, – ми тут подумали, Юля повинна поїхати з вами. Однією їй страшно, з подружками я її не пущу, а ти старший брат! Грошей я вам додам на відпочинок сестри, так що давайте, забирайте її з собою.

Ми збиралися на машині, тому відговоритися, що квитки вже взяли – не варіант. Юлі 18 років, поступила на 1 курс, на платне відділення. Тому що 2 останні роки в школі вона не вчилася, а вплутувалася в різні сумнівні компанії.

– Мамо, я сестру з собою брати не хочу, – відповів Макс, – я відпочивати хочу, а не витягувати її з неприємностей. Поводитися вона не вміє, так що з дочкою їдь сама.

– Я буду слухняною, – залилася крокодильчими сльози чоловікова сестра, – я хочу на море, ну, братику!

– Сину, у мене робота, – сказала свекруха, – відпустка буде тільки взимку, я тебе мало про що прошу, а зараз наполягаю, якщо у тебе є мати, тобто і сестра, яку ви берете з собою! І не треба наговорювати на рідну сестру і робити з неї монстра.

Ось так. Нам просто викручували руки, не залишаючи вибору. Залишившись наодинці я сказала:

– Макс, ти ж знаєш, що це буде? Вона ж з котушок злетить через півгодини після того, як виявиться на відстані від мами!

Я згадала нашу весілля, коли замість першої шлюбної ночі, ми поїхали виручати Юлю з відділення поліції. Вона примудрилася напитися, розбити вітрину магазину і піти купатися у фонтані.

Макс зітхнув: -Вона з дитинства така, – сказав чоловік, – і мама їй завжди вірила, мені ж ще перепадало, коли я намагався зупиняти сестру в її вчинках. Наскаржиться, що я її ображаю і мама її захищає!

Вранці Юля з сумкою прийшла до нашого під’їзду. Виглядала вона і справді милою дівчинкою: шортики, футболка, кеди, косички.

Рушили ми в дорогу, яка пройшла без особливих пригод. Зняли двушку недалеко від пляжу. Не встигли розібрати речі, як виявили, що вона вже пропала.

Кинулися шукати, яке море, ми його і не побачили в перший вечір. Мобільник Юлі був недоступний, у нас паніка, а вона знайшлася вранці. Заявилася п’яна в мотлох і мокра.

– А я на морі була, я з хлопцями познайомилася, – п’яно хихотіла сестра брата.

Вона впала спати і спали до вечора. Ми встигли збігати на пляж скупатися. А потім під вікнами посигналила машина.

– Це за мною, – сказала Юля. І не слухаючи ні брата, ні мене вискочила з квартири.

– Все, – сказав чоловік ввечері наступного дня, коли сестриця зволила з’явитися, – я дзвоню мамі.

Тільки він подзвонив, як мама його ж відчитала:

– Не бреши, Юля мені все розповіла, ви з дружиною ходите і разважаєтеся, а Юля одна сидить в квартирі. Це так ти сестру на відпочинок вивіз? Я з вами ще вдома поговорю. Не смій сварити сестру і невістці передай, що, якщо вона буде ображати мою дівчинку, то я їй влаштую.

Ага. Значить ця ненормальна ще й мамі наспівала заздалегідь, щоб свекруха наші скарги вже не сприймала.

Юля переможно показала братові коники і знову пропала на два дні. А ми вирішили плюнути на все. Як хочуть. Ображаємо бідну Юлю? Відмінно. Нехай веде себе, як хоче.

Залишок відпочинку ми провели нарізно. Юля будинку майже не з’являлася. А коли рушили в зворотний шлях, то всю дорогу вона пила воду. Їй було дуже недобре з похмілля.

Коли ми повернулися і здали сестру брата на руки свекрухи, ми і доводити нічого не стали. І виправдовуватися не стали.

– Ну добре, то невістка, – кричала свекруха, – але ти ж брат! Не дозволяти дівчинці ходити на море. Вона навіть не засмагла! Добре ж ви відпочивали! Більше ні з якими проханнями до мене можеш не звертатися.

Ми пішли. Не розмовляли зі свекрухою  близько 2-х місяців. Мама чоловіка працювала в місцевій адміністрації.

Хто показала їй ролик, викладений в соцмережах, я не знаю. Ролик дивилися всі, кому не лінь, ділячись посиланнями один з одним. Героїнею відео була наша Юля. Це був сором і ганьба. П’яна дівчина, яка забула сором, витворяла таке, що описати мені не дозволяють правила цензури.

– Хоч звільняйся, – плакала свекруха на нашій кухні, – позорище на всю область. Як вона могла так, як вона могла! Чому ж ти мені не сказав!

– Мамо, я тобі сказав, – відповів Макс, – тільки ти, як завжди, повірила своїй чарівної Юлі.

Юлі довелося від сорому піти з інституту. Її відправили до бабусі, принаймні до того часу, поки не вщухне скандал. Свекруха пішла з роботи, поїхала в інше місто, тепер там працює.

Рік пройшов, ми у відпустку збираємося. Одні.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook