fbpx
Шоу-бізнес
“Не дай Боже нікому таке пережити!”: спливли нові деталі “дивного зникнення” Олега Винника. “Дуже неприємно!”

“Не дай Боже нікому таке пережити!”: спливли нові деталі “дивного зникнення” Олега Винника. “Дуже неприємно!”

Поки нікому не відомо, де застала війна Олега Винника. Проте відомо, що на даний час він перебуває у Німеччині, де лікується.

Багато хто з українців для себе відзначив, що Олег Винник – зрадник Батьківщини, оскільки довго мовчав про війну в Україні. Та насправді це не так.

“Я не звертаю уваги на тих людей, які зараз розповідають про нього Бог знає що. Але, звичайно, неприємно. Ось ці псевдопатріоти, які сидять на диванах чи гамаках десь у саду, повчають нас, як воювати і що робити. Якби не Винник, ми не мали б сьогодні рефрижератора, в якому перевозимо додому останки наших воїнів з передової та мopгів, не кажучи про ті “вовчицемобілі”, про які написав у ФБ, вони їздять на передовій з кулеметами і тріскають “тих”, як горішки”, – зазначив друг Олега Винника.

Роман Недзельський – колишній гендиректор Палацу “Україна” та чоловік співачки Оксани Білозір, часто публікує на своїй сторінці у Фейсбук те, що виконавець передає на потреби армії найнеобхідніше. Причому робить він усе це за власний кошт. просто не любить це розголошувати, як інші.

Один з найкращих друзів Олега Винника підтвердив, що співак хворіє, і все серйозно. Та розкривати деталі недуги він не став.

“З перших днів війни він допомагає нашому батальйону. На жаль, спочатку не міг, так активно, як зараз, бо мав серйозні проблеми зі здоров’ям. Не дай Боже нікому таке пережити! Ще до війни через недугу йому довелося відкласти кілька концертів. Але люди, на жаль, не пам’ятають цього. І читають лише заголовки. А їх складають так, щоб привернути увагу – “зрадив”, “втік””, – повідомив Недзельський.

Фото -скріншот з відео