fbpx
Шоу-бізнес
Не дивлячись на вік: у мережі з’явився один з найрідкісніших кадрів із Софією Ротару

71-річна Софія Ротару не перестає дивувати своїм прекрасним зовнішнім виглядом і відмінною формою.

Проте останнім часом віддані прихильники зірки відзначають, що Ротару все частіше прикриває лице великими темними окулярами, які можуть приховувати певні зморшки.

Варто відзначити, що у самому кінці літа співачка не на жарт перелякала своїх прихильників відзначивши, що потрапила до лікарні через різке погіршення стану здоров’я.

Згодом її виписали з лікарні, проте саме з того моменту співачка почала з’являтись на фото у великих сонцезахисних окулярах, які прикривають значну частину її обличчя.

Нещодавно співачка виступала на корпоративі в Алма-Аті, де одній з прихильниць вдалося зробити з нею спільну фотографію.

Дівчина опублікувала знімок в соцмережах.

Читайте також: ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА З’ЯВИЛАСЯ НА СПОРТИВНОМУ ЗАХОДІ В КОМПАНІЇ ЧОЛОВІКА

“Софія Михайлівна! Так раді зустрічі! Улюблена наша! Кожне слово проспівано серцем”, – підписала вона.

На знімку Ротару вийшла крупним планом і багато фанатів відзначають, що це один з найрідкісніших кадрів із зіркою. Вони були приємно здивовані тому, що в житті співачка дійсно виглядає надзвичайно молодо і свіжо, незважаючи на свій солідний вік.

“Прекрасно виглядає Софія Михайлівна!”, “Яка ж вона красива жінка !!! Обожнюю її!”, “Справжня королева”, – писали шанувальники в коментарях до знімка.

Джерело.

facebook