fbpx
Шоу-бізнес
Не можна відвести очей! Матуся – справжня, не нафарбована, щира і радісна, малюк – Боже диво: “От ми і зустрілися. Ще один красивий і мужній чоловік приєднався до нашої сім’ї” – чарівні світлини і розкриття головної інтриги – імені новонародженого

Не можна відвести очей! Матуся – справжня, не нафарбована, щира і радісна, малюк – Боже диво!

Зірка “Жіночого кварталу” Віра Кекелія, яка вдруге стала мамою, опублікувала в своєму Інстаграм чарівні світлини і розкрила головну інтригу – ім’я новонародженого синочка.

Актриса “Жіночого кварталу” студії “Квартал 95” Віра Кекелія вдруге стала матір’ю, у неї народився син. Про це артистка повідомила 8 серпня на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши перші фото із новонародженим.

“Ось ми й зустрілися. Ще один гарний і мужній чоловік приєднався до нашої родини”, – написала вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VERA KEKELIA (@kekeliavera)

Нагадаємо, що Кекелія з 2017 року одружена з українським музикантом Романом Дудою. 1 травня 2020 року співачка повідомила, що народила первістка. Подружжя назвало старпшого сина Іваном.

8 травня Кекелія заявила, що невдовзі вдруге стане матір’ю.

“Дякую Всесвіту, що я вдруге стала щасливою мамою. Дякую Всесвіту, що я маю сім’ю, в якій всі живі і здорові”, – написала Віра.

Вже відомо і як назвали малюка.

Віра Кекелія і її чоловік назвали свого молодшого сина Матвієм. Про це артистка повідомила 9 серпня в ефірі каналу “1+1”.

За словами співачки і актриси, це ім’я вони з чоловіком обрали ще до того, як дізналися, що вдруге стануть батьками.

Щаслива молода мама просто сяє! Щастя родині й діткам!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page