fbpx

“Не можна ж обдирати до останнього”: співачка Лоліта “плаче” через зростання цін на продукти в рф

“Не можна ж обдирати до останнього”: співачка Лоліта “плаче” через зростання цін на продукти в рф. Лоліту розлютило зростання цін на продукти.

Всім добре відома російська співачка Лоліта вирішила звернутися до російської влади і звичайним громадянам рф. Вона також відчула на собі зростання цін на продукти в росії і заявила «що так не можна».

Російська співачка вже не змогла промовчати і вирішила поскаржитися на зростання цін в росії і санкції.

“Не можна ж обдирати людей до останнього”: Лоліту розлютило зростання цін на продукти Лоліта прокоментувала зростання цін на продукти. Співачка зізналася, що шокована тим, як збільшилася вартість деяких товарів”, – підписано відеозвернення російської артистки.

Аудиторія, яка побачила дане звернення, судячи з усього, – жителі росії. Вони не промовчали і почали писати відгуки з обуреннями під публікацією артистки.

“От не вам про це говорити! Що у вас немає грошей? Зараз зовсім про інше думати треба. В Європі, ціни теж вище, і продуктів немає”, “а спасибі Вам, що хоч ви не засуджуєте тих бабусь, яких хто тільки не викладав у себе на сторінках із засудженням, що скуповують. Тому що вони навчені втратою накопичень, підвищенням цін. Потім вони ж попруться до них за варенням і пиріжками”, “це скрізь і в Європі теж ціни скажені. Олія соняшникова літр 200 руб. А бензин 200руб”, “А закуповувати потім товар на що. На патріотизм!?”, – пишуть обурені користувачі соцмережі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page