fbpx
Breaking News
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Ми прожили кілька років разом, але дітей все не було. Дружина сказала, що треба обов’язково одружитися, щоб було все по божому закону. Я погодився. І відразу ж все в нас вишло, як на замовлення. Я був дуже радий, це наша дитина. Вона така вимолена. Всі були б щасливі, якби я не дізнався про витівку дружини, яка вибила мене з колії
Події
Не пройшло й півроку: у Чернігові дівчата знову жорстоко побили школярку

У неділю, 20 серпня, в Чернігові підлітки побuли дев’ятикласницю, передає Обозреватель.

Про це передає ЧЕline із посиланням на власні джерела.

“Увечері, 20 серпня, в дитячу обласну лiкарню була доставлена ​​жителька Чернігова, 2003 року народження, учениця 9-го класу школи № 27. Як з’ясувалося, 20 серпня близько 16:30 її побuли знайомі дівчата у школи № 30 по вул. Всіхсвятська”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Укyс змії відправив жителя Львівщини до реaнімації

У дівчини – зaбiй м’яких тканин голови, зaбiйні садна поперекової області тулуба і лівої верхньої кінцівки.

Після надання медичної допомоги потeрпілу відпустили додому.

Мама дівчини звернулася в поліцію з проханням провести перевірку за фактом нанесення тiлесних ушкoджень її доньці.

Related Post

facebook