fbpx
Шоу-бізнес
«Не родися вродливою»: долі акторів 14 років потому. Як склалося життя у головних героїв і як вони виглядають сьогодні? (Фото)

Катерина Пушкарьова / Неллі Уварова

Знімається рідко, в основному її професійна діяльність полягає в спектаклях. На знімальний майданчик серіалу покликала працювати сестру, вона займалася костюмами акторів. Перший раз вийшла заміж за режисера Сергія Пікалова в 2005 році, цей шлюб проіснував 4 роки. У другому шлюбі з 2011 з актором Гришиним Олександром, в цьому шлюбі двоє дітей дівчинка і хлопчик: Ія (2011) та Ігнатій (2016). Їй 40 років.

Андрій Жданов / Григорій Антипенко

Знімається у фільмах, грає в театрі Вахтангова. На зйомках серіалу «Не родися вродливою» почав відносини з виконавицею ролі секретарки Вікторії Юлією Такшиною. Пара не реєструвала офіційно шлюб, але це не завадило народити двох синів: Івана (2007) і Федора (2009).

Захоплюється альпінізмом, підкорив кілька вершин. Є син від першої дружини Олександр (1999). Одружений вдруге – син Афанасій (2019). Йому 44 роки.

Кіра Воропаєва / Ольга Ломоносова

Знімається в кіно, серіалах, грає в театрі. Вона хрещена мама сина Юлії Такшиної і Григорія Антипенко. Перший шлюб розпався через півтора року. У другому вона щаслива досі з Павлом Сафоновим, режисером і актором, і ростить двох дочок і сина: Варвара (2006), Олександра (2011) і Федір (2017). Сьогодні їй 41 рік.

Роман Малиновський / Петро Красилів

Активно знімається в кіно і грає в театрі, найперша роль у нього була в серіалі «Бідна Настя», тож в «Не родися красивою» він прийшов уже зіркою.

У студентські роки був в коротких стосунках з відомою актрисою Катериною Климовою. У першому шлюбі народився син Іван, але через два роки пара розлучилася. У 2005 році одружився на актрисі Ірині Шебеко, є дочка Олександра.

Віка Клочкова / Юлія Такшина

Юлія так само дебютувала в «Не родися красивою», ця роль її прославила і послужила у подальших кар’єрних сходах, грає переважно в театрі і виховує двох синів від Григорія Антипенко. Сьогодні їй 39 років.

Олександр Воропаєв / Ілля Любимов

У цього актора пристойний послужний список: зйомки в кліпах, гра на сцені, зйомки в касових фільмах. Він одружений на відомій актрисі Катерині Вилковій, вони одружилися в 2011 році і ростять дочку Павлу (2012) і сина Петра (2014 року).

Серіал «Не родися красивою» був показаний з 2005 по 2006 рік. Тисячі людей збиралися біля своїх екранів, щоб подивитися на своїх улюблених героїв. На акторів блискавично обрушилася слава. Серіал досі транслюють по деяким каналам.

Джерело (текст і фото)

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!