fbpx
життєві історії
Не розумію і не впізнаю свого сина, свого хлопчика. Жили вони з невіскою в мене на всьому готовому, навіть на їжу не давали гроші. Але я невістку не влаштовувала, а тим більше моя мама, хоча вона дуже охайна і прекрасно готує. А  два дні тому він сказав, що йому запропонували роботу в іншому місті, і він погодився. Не порадився зі мною, просто поставив перед фактом. Я навіть не здивувалася, що це те місто, де живуть батьки невістки. Як же він там буде в чужій родині?

Моя невістка з іншого міста. Після весілля молодята оселилися у нас. Я давно розлучена і забрала до себе свою маму. Її квартиру здаємо.

Спочатку невістці не сподобалося, що я не віддала їм квартиру. Потім почала тиснути на сина, що з наявністю свекрухи вона ще може змиритися, а от бабуся їй заважає. Хоча мама у мене акуратна, допомагає по дому, добре готує.

Невістка годинами розмовляє зі своєю матір’ю по телефону. Після цього ходить без настрою, часто навіть їжу з собою в кімнату бере, щоб не вечеряти разом. Син слідує її прикладу, а мені каже, що не хоче засмучувати дружину.

Дітей немає, тому що невістка поки що не хоче. Каже, що будуть поки жити для себе, щоб не прив’язувати себе до побуту. Зараз живе на всьому готовому. Прибиранням не займається, готувати теж не любить. Єдине, що вона робить – стірає сама.

Якщо раніше ще сяк-так ладнали, то самоізоляція зробила нас мало не ворогами. Всі сиділи вдома, працював віддалено тільки син. Я думала, не витримаю такої напруги. Уже згодна була віддати їм мамину квартиру, але гроші від оренди хоч якось рятували фінансове становище. Я не хотіла просити у сина грошей навіть на продукти, а він і не пропонував.

Я просто не впізнаю свого хлопчика. Два дні тому він сказав, що йому запропонували роботу в іншому місті, і він погодився. Не порадився, просто поставив перед фактом. Я навіть не здивувалася, що це те місто, де живуть батьки невістки. Тепер розумію, що роботу він там шукав спеціально, щоб виїхати. Невістка домоглася свого.

Я не бажаю їм зла, але знаю, як нелегко йому буде жити в чужій сім’ї. Ніяких прав, та й характер його тещі такий же, як і дочки. Але це його рішення, я не відмовляю. Хоча душа дуже болить, та й прикро.

Автор: Олена

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook