fbpx
життєві історії
Не відповідаю на дзвінки, не спілкуємося вже місяць, хоча Руслан мене і бомбардує дзвінками і повідомленнями. Мене все влаштовувало. Він мені багато дав. Де ми тільки не були! Допоміг мені з бізнесом. Але те, що він зробив дружині у мене за спиною другу дитину – це занадто. При чому, не сказав сам – я в соцмережі побачила

Мені було 19, коли я познайомилася з 32-річним Русланом. Я брала участь в обласному конкурсі краси, а Руслан був представником фірми-спонсора цього заходу. Іскра між нами проскочила на святковому банкеті.

З того часу минуло 7 років. Звичайно, ми разом, хоча у Руслана родина, дружини і дочка. Але де вони? В Києві. А він майже весь час у моєму місті. Тут у нього автосалон і два ресторани, плюс він не остання людина у місцевій політиці. Тобто, з ними він на багато менше часу, ніж зі мною. У нього тут своя квартира, і мені він однокімнатну окрему допоміг купити.

Я знаю, що цей чоловік мене справді кохає, адже він в мене стільки вкладає! Але розлучитися він поки що не може, це буде не добре для його репутації політика і бізнесмена.

Та й мене все влаштовувало досі. Він мені дуже багато дав. Де ми тільки не були! Весь світ облітали вже, чсесне слово. Допоміг мені з бізнесом: тепер у мене власний салон краси дуже високого рівня.

Але те, що він зробив дружині у мене за спиною другу дитину – це занадто. При чому, не сказав сам – я в соцмережі побачила.

Я все ж таки мала види на цього чоловіка. Готова була чекати, поки підросте його старша дочка. А потім бути з ним, народжувати йому дітей. А тут – така зрада. Якби він хоча б попередив, сказав мені, підготував зарані.

Я розумію, в принципі, що він це зробив, щоб прив’язати її до дому, щоб вона не заважала нам. Адже старша дівчинка підросла, і дружина почала рватися з ним у якісь поїздки, на заходи. А нам з ним того не треба.

Але все таки образливо і прикро. Не відповідаю на дзвінки, не спілкуємося вже місяць, хоча Руслан мене і бомбардує дзвінками і повідомленнями.

Я все уявляю: а як би я була без нього? Зможу?.. Та звісно, що зможу. Але ж кохаю…

Як складуться наші відносини в разі розставання?.. Ким ми один для одного залишимося? Чи зможемо зберегти добрі стосунки? Ось над цим я вже місяць думаю, а наступного тижня приїде Руслан, напевне, ми зустрінемося, і я, звичайно, не вистою…

Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook