fbpx

Не встигла я помити заспані очі, як свекруха вже стояла на нашому порозі. Ну, я зробила їй каву і пішла готувати всім сніданок. Анастасія Петрівна трохи погралася з онуком, а потім пішла у ванну кімнату і почала мені там прибирати! Я намагалася її зупинити, але не змогла, вона висловила тисячу аргументів, що все нормально. Якщо я не встигаю, то їй не важко

Моя свекруха, не прохана гостя в нашій квартирі, але це ще не найгірше. Як тільки вона вривається до нас, то починає всюди прибирати.

В суботу в чоловіка вихідний. Наш син також на диво довго спав. Тому ми вирішили трохи повалятися в ліжку. Відіспатися за весь тиждень, так скажемо.

Але раптом я почула вібрування на телефоні. Взявши його в руки побачила три пропущених від Анастасії Петрівни, моєї свекрухи.

Я їй передзвонила, оскільки хвилювалася, чи щось не трапилося. Дзвоню і кажу, що трапилося в таку рань, і що ми ще спимо. А вона – я так і думала, за хвилину буду у вас!

Рад не рад, прийшлось підійматись з ліжка і йти вмивати заспані очі. Звісно, в хаті не дуже чисто, але і не так вже й брудно. Самі розумієте, коли ліжка не застелені (а я не встигла цього зробити) то здається, що вулкан поруч ожив.

Я прибираю в квартирі, але зазвичай чекаю, коли дома буде чоловік, оскільки з семимісячною дитиною сильно не наробиш.

Не встигла я вийти з ванної кімнати, як свекруха вже стояла на нашому порозі.

Ну, я зробила їй каву і пішла готувати всім сніданок. Анастасія Петрівна трохи погралася з онуком, а потім пішла у ванну кімнату і почала мені там прибирати!

Я намагалася її зупинити, але не змогла, вона сприйняла це всерйоз і висловила тисячу аргументів, що все нормально. Якщо я не встигаю, то їй не важко.

Я взагалі в суботу і планувала прибирати, а тут така підмога. Але я б промовчала, якби вона після цього “прибирання” поводилась гарно. Вона ж після починає мене вчити, як жити в будинку, щоб завжди було чисто і затишно.

Її коментарі іноді дуже неприємні для мене.

– Чому ти не використовуєш ополіскувач для прання? Чому ти кладеш губку таким чином? Цей плин до посуди поганий, купляй інший. Килимок в ванній треба викинути і купити новий, бо він не того кольору.

Мене іноді вже починає трусити від її повчань.

Читайте також: Мама зі своїм братом успадкувала від бабусі невеличку хатинку в селі. Довгий час її використовували, як дачу. Але одного дня дядько сказав, що його син Іван хоче там все гарно облаштувати і жити. І щоб мама продала свою частку за чисто символічні гроші. В мене було дивне передчуття, і воно не підвело. Ніхто там жити не збирався. Іван ще той хитрий жук. Недавно мені на очі попалося його оголошення в інтернеті

Чоловік це теж бачить, ми вже не раз просили Анастасію Петрівну не допомагати нам. Що ми самі впораємося, але вона нас не слухає і робить своє.

Найбільше мене дивує те, що в неї дома також не ідеальна чистота. Але їй приносить задоволення повчати власне мене. І якщо б я хотіла її десь “тикнути” носом в її квартирі, я б неодмінно знайшла причину. Але мені цього не потрібно.

Як пояснити цій людині, що ми не потребуємо її допомоги?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page