fbpx
Шоу-бізнес
Не витримав і похвалився світлинами з Парижу: онук української співачки Софії Ротару, 28-річний музикант Анатолій Євдокименко не розкрив секрет, як виїхав з України

Не витримав і похвалився світлинами з Парижу: онук української співачки Софії Ротару, 28-річний музикант Анатолій Євдокименко так і не розкрив секрет, як виїхав з України.

Натомість Анатолій Євдокименко 28 червня опублікував у Instagram Stories серію фото, зроблених під час денної та нічної прогулянки центром Парижа.

На світлинах з різних ракурсів у різний час зображена Ейфелева вежа. Оприлюднені знімки Євдокименко розмістив у папці із написом Fr.

У аналогічних папках у його мікроблозі розміщено фото, зроблені під час подорожей іншими країнами.

Онук Ротару залишив нові фото без коментарів. Він також не повідомив, як під час воєнного стану виїхав з України.

 

Нагадаємо, що ще 7 березня стало відомо, що Анатолія Євдокименка разом зі своїм батьком Русланом Євдокименком було затримано у складі групи з восьми осіб у Могилеві-Подільському Вінницької області при спробі незаконно перетнути кордон на надувному човні.

Вінницька прокуратура тоді повідомила, що громадянин Молдови, який організував незаконну переправу, отримав від кожного з учасників грошову винагороду $2 тис.

Їхня зіркова родичка – Софія Ротару – ніяк не коментувала інформацію про затримання сина та онука.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.