fbpx
життєві історії
Не з усіма чоловіками рай, більшість з нас, жінок, це знає. Тоді виходить, що жінка з чоловіком заради грошей? Так. І не потрібно нам, жінкам, в цьому дорікати. І казати, що це не так, теж не треба. При знайомстві з чоловіком фінансова сторона дуже важлива. Крім цього, якщо чоловік добре заробляє, то, в 90% випадків, він розумний. У плані побуту з чоловіком просто – комфорт, достаток, їжа, сон

Не з усіма чоловіками рай, більшість жінок це знає. Тоді виходить, що жінка з чоловіком заради грошей? Так. І не потрібно нам, жінкам, в цьому дорікати. І казати, що це не так, теж не треба.

Під час очікування дитини і потім, після народження малюка, жінка на кілька років випадає зі звичного життя. І навіть якщо раніше вона могла себе забезпечити, то після народження дитини це в рази складніше. Тому при знайомстві з чоловіком, фінансова сторона дуже важлива. Крім цього, якщо чоловік добре заробляє, то, в 90% випадків, він розумний.

У плані побуту з чоловіком просто – комфорт, достаток, їжа, сон. Почуття почуттями, але їсти хочеться завжди. Крім того, маніпулювати чоловіком легше, ніж ставити чоловікові ультиматум, влаштовувати сцени або щось вимагати.

Але і нормальна жінка ніколи не дозволить собі не поважати і знецінювати свого чоловіка, відгукуватися про нього погано. Не поважати чоловіка – значить не поважати себе. Свого чоловіка потрібно тільки хвалити: при мамі, при подругах, при самому чоловікові. А якщо тобі з ним не добре, то це не чоловік поганий, а ви з ним різні.

Більшість чоловіків прекрасні, а якщо хтось думає, що всі вони недолугі, тому варто поміняти своє сприйняття світу. Погані чоловіки є, але важливо навчитися фільтрувати їх відразу, а не тішити своє самолюбство тим, що в житті з’явився «шанувальник», який зміниться. Чоловіки не змінюються. Ніколи. Ось вам і вся правда.

Якщо хтось зі мною не згоден – пишіть. Мені цікаво, але ви мене все одно не переконаєте в іншому. Не повірю жодній, яка напише, що зі своїм чоловіком лише з однієї щирої любові. ЇЇ не існує.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page