fbpx
життєві історії
Не знаю, наскільки моя ситуація є типовою, як поводитися далі. Тому хочу розповісти свою історію і почути слушні поради. Дружина потай від мене вносила гроші на свій рахунок в банку. Я оплачував її спорт, косметологів, одяг, хатню робітницю, машину. Купив квартиру старшій дитині

Не знаю, наскільки моя ситуація є типовою, як поводитися далі. Тому хочу розповісти свою історію і почути слушні поради.

Ми з дружиною Оксаною разом 16 років, є двоє дітей. Перші років 5 у нас був бюджет, який ми формували разом, я завжди знав про її доходи, вона про мої, секретів не було, та й досі про моїх доходи Оксана знала все.

Я утримував сім’ю повністю, коли вона була в декретах, але більша частина грошей в сімейному бюджеті була моя. Потихеньку весь фінансовий тягар перемістилося на мене. Обмовлюся, що сім’я ми забезпечена, я добре заробляю. Дружина теж працювала, але після першого декрету говорила, що її зарплата не висока, це так, на косметинку, та й на дитину вона витрачає. Я оплачував її спорт, косметологів, одяг, хатню робітницю, машину. Купив квартиру старшій дитині, та ще постійно мене просили допомогти то тещі, то братові дати в борг, додати на великі витрати. Половина грошей ніколи не поверталася.

І ось абсолютно випадково розкрилася правда. Подруга дружини в розмові проговорилася, а я вдав, що все знаю. Потім провів розслідування, і мене дуже образило, що я нічого не знав, мабуть, мені не довіряли.

Виявилося, що останніх 11 років дружина всю свою зарплату відносила в банк. Я знайшов і прибуткові корінці і виписки. І  зарплата у дружини, виявляється, не копійки, а дуже навіть солідна. І навіть під час другого декрету вона з моїх грошей примудрялася поповнювати рахунок.

Я оксані все пред’явив і попросив пояснень. Отримав такі пояснення: вона хотіла мати свої гроші; це її подушка безпеки якщо раптом зі мною щось трапиться; вона з бідної сім’ї, і тому так надійніше, а я збирати не вмію. Можливо, планувала купити на збереження квартиру молодшій дитині.

Але зрозумілого обґрунтування, чому це все раптом стало секретом від мене, я не отримав, і відповідь, чому тоді я допомагав її рідні, а не вона, теж не отримав, хоча гроші у неї були.

Далі – сльози і вибачення. Після всього цього я поставив умову, що я утримую всі сімейні витрати, а себе і всі свої бажання і потреби вона фінансує сама, зокрема – і покупку нової машини. А будинок, який ми збиралися будувати, я запишу на сворю маму, теж на всякий випадок, та й податків менше платити – економія.

Була сцена, звинувачення, що я хочу обібрати її до нитки. Тепер навіть не знаю, що робити, довіра до дружини зникла. Разом нам завжди було добре, і побут, і діти, і вільний час – все влаштовувало. Але що тепер робити з довірою, як її повернути? Чи розлучатися? Що б ви мені порадили?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page