fbpx
життєві історії
Не знаю, з чого почати, скажу вам, що я при надії. Дитинка перша та бажана. Кілька тижнів тому полинула на небеса бабуся, їй було 86 років. І ось о 2-й годині ночі мені дзвонять і повідомляють, що мого тата не стало. Татусю мій, коханий, повернися, ти потрібен мені, мамі

Не знаю, з чого почати, скажу вам, що я при надії. Дитинка перша та бажана.

Кілька тижнів тому полинула на небеса бабуся, їй було 86 років. Бабуся була слабенька вже, і я була готова до такого результату, але все одно цілий тиждень переживала і плакала, напевно, цим і заробила собі деякі проблеми.

Поклали в стаціонар, а на третю добу перебування в лікарні мені дзвонить тато. Він знав, що я чекаю дитинку, але що я лягла на збереження, я йому не сказала, бо не хотіла засмучувати, ми з ним живемо у різних містах.

Я не взяла слухавку, потім листувалося з ним в інтернеті. Я спитала, як у нього справи, він відповів, що все нормально. Я повідомила йому, що ми чекаємо на хлопчика, він дуже зрадів цій новині.

Але ми тільки переписувалися і не дзвонили одне одному. І ось о 2-й годині ночі мені дзвонять і повідомляють, що мого тата не стало. Чоловік 52 років, молодий та красивий. Помер на роботі. Мав наступного тижня приїхати додому. Йому нібито різко стало зле, поки швидк приїхала, вже було пізно.

Я не можу повірити в це і не вірю. Мені так тяжко, порожнеча у душі. Я дивлюся на цей пропущений дзвінок і докоряю собі за те, що тоді не поговорила з ним, якби ж я знала, що це буде востаннє!

Як так? Чому він пішов так рано? За що? Йому ще жити та жити. На прощання я не поїду, бо дорога займає 8 годин в один бік, і сама атмосфера тяжка для мене, тяжкі емоції. Я боюся нашкодити малюкові, йому 19 тижнів.

Татку, я не вірю, що тебе більше немає. Прости мене за все. Ти не почув тоді від мене, що я тебе дуже люблю, що дуже пишаюся тобою та вдячна тобі за все. Але я вірю, що ти це знав.

Ми більше не обіймемося з тобою. Ти не назвеш мене ласкаво «донечка». І більше не подзвониш мені вже ніколи.

Татусю, ти завжди будеш у моєму серці. Ти для мене просто поїхав далеко, і тобі там краще, правда?

Прийди до мене уві сні, подай знак хоч якийсь. Татусю мій, коханий, повернися, ти потрібен мені, мамі, всім нам!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.