fbpx

Недавно мене дочка просила привезти її дитячий альбом, якийсь в них там проєкт на роботі. Мені ж не важко. Але нікого в той час дома не було, а клініка Яночки в іншому районі міста. Я зідзвонилася з зятем, а він в той час був в басейні. Щоб я не стояла під дверима, ми домовилися, що я прийду до нього в той зал і заберу ключі від будинку. І ось приходжу я. Людоньки, такого в наш час не було. Я не знаю, чого дочка досі цю “лавочку” не прикрила

Я не знаю, чому моя Яна не переживає. Я б вже била на сполох, на її місці.

Маємо з чоловіком єдину дочку Яночку, народилася на самого зимового Івана в січні.

Ми надзвичайно нею пишаємося. Вчилася Яночка дуже гарно, закінчила медичний університет і працює сімейним лікарем в одній приватній клініці. Чоловік її, наш зять, також лікар.

Я коли Миколу вперше побачила, то ахнула. Ніколи не бачила я таких гарних чоловіків. Він підкачений, високий, чорнявий, з модною борідкою. Ну, ідеальний чоловік. Я вже дуже хочу побачити, які в них будуть діти. Яночка наша також, як лялечка.

Зять працює урологом, також в приватній клініці.

Після весілля діти купили готовий двоповерховий будинок. Там їм багато сваха допомогла, вона в Канаді живе і працює, з чоловіком розлучена.

І ось весь час, коли б я не спілкувалася з Яночкою, все її чоловік, то в басейні, то в спортзалі. (ну, крім роботи, звісно)

Я спершу не зважала на це. Навпаки, думала, ох людина стежить за собою, не лінується.

Але недавно мене Яна просила привезти її дитячий альбом, якийсь в них там проєкт на роботі, чи щось таке. Мені ж не важко. Але нікого в той час з них дома не було, а клініка Яночки в іншому районі міста.

Я зідзвонилася з зятем, а він в той час був, так- так, в басейні.

Щоб я не стояла під дверима, ми домовилися, що я прийду до нього в той зал і заберу ключі від будинку.

І ось приходжу я. Людоньки, такого в наш час не було.

Та там такі кралі з надутими губами по коридору в купальниках ходять. Інші ж в таких обтислих спортивних штанах, футболках, що ледь горбики прикривають.

Та ясно що Микола буде туди літати, як по свячену воду.

Я дуже стала з того часу хвилюватися.

Читайте також: На дві неділі з Італії приїхала моя свекруха. Ми з чоловіком живемо в її двокімнатній квартирі. За час, поки вона там, ми зробили гарний євро ремонт, змінили деякі меблі. Відразу ж скажу, що Ірина Василівна нам особливо фінансово не допомагає. В неї є ще дочка, і всі гроші йдуть в її сім’ю. І ось ввечері вона побачила, що я сину підгузок одягаю. Це ще треба вміти таку сцену зіграти. Ну актриса номер один

Просто я б сама в такого чоловіка закохалася, якби була молода, на раз-два-три.

Але моя Яна з моїх побоювань тільки сміється.

Та дай Бог, щоб я була не права. Просто зараз така молодь, що треба мати очі завжди широко розплющені.

Я б на місці дочки не випускала в такі заклади чоловіка.

Та дайте спокій! Одні нерви…

Автор – Наталя У

Передрук заборонений!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page