fbpx
життєві історії
Недавно подруга зателефонувала, і запросила до себе на вихідні в гості. У неї двоє діток-близнюків, їм 4 рочки. Я спершу погодилась, а потім, згадавши що пообіцяла своїм дітям зоопарк, відмовила. – Давай перенесемо на понеділок, чи вівторок?, – спитала я Уляну, а вона мені. – Та ні, я не можу! В мене кожен день розписаний: вії, нігті, масаж, косметолог. – Я сіла і задумалася. Ну як вона все це встигає? Мені й почухатися нема коли

Недавно подруга зателефонувала, і запросила до себе на вихідні в гості. У неї двоє діток-близнюків, їм 4 рочки. Я спершу погодилась, а потім, згадавши що пообіцяла своїм дітям зоопарк, відмовила. – Давай перенесемо на понеділок, чи вівторок?, – спитала я Уляну, а вона мені. – Та ні, я не можу! В мене кожен день розписаний: вії, нігті, масаж, косметолог. – Я сіла і задумалася. Ну як вона все це встигає? Мені й почухатися нема коли.

Щоранку я готую сніданок для всіх своїх рідних. Потім слід зібрати судок на обід для чоловіка. Після сніданку кожен вирушає хто куди. Чоловік на роботу, діти до школи, а я залишаюся вдома. Мені не доводиться ходити на роботу за гроші.

Я безкоштовна робоча сила лише в домашніх умовах. У хатньої робітниці практично немає вільного часу. День просто розписаний по секундах. Після відходу чоловіка потрібно зібрати дітей до школи. Також їм приготувати обіди, чи проконтролювати, чи все вони взяли до школи.

Потім відвести їх гризти граніт науки. Дорогою потрібно вислухати дитячі скарги про те, як хочеться спати, їсти та пити. Після школи, я повертаюся додому – в тишу. Відпочивати мені не доводиться. Необхідно піти до магазину та купити продукти до вечері.

Щоденне приготування — “любов” кожної домогосподарки. Покупки зроблені, настав час повертатися додому. Вдома потрібно прибрати ліжка, приготувати обід, помити посуд. Потім бігти за молодшим сином до школи. Він тільки пішов у перший клас і не хоче залишатися на групу продовженого дня.

Ще забула, що потрібно зібрати прання і включити машинку. Дякую цій розумній людині, що зняла це важке заняття з жіночих плечей і тепер його робить за нас автоматика. Тепер забіг у школу. Поки старший не прийшов додому, робимо уроки з молодшим.

У цей час старший син повертається зі школи. Добре мені не доводиться його забирати. Я тим часом можу зайнятися приготуванням вечері. Після невеликої прогулянки парком. Діти постійно кажуть, що у них болять ноги, і вони дуже хочуть морозива. Після прогулянки сідаємо вечеряти. Поки чоловік ще на роботі, я маю можливість приготувати одяг для синів на завтрашній день.

Тепер можна трохи відпочити. Але не тут було, чоловік повернувся з роботи. Сідаємо вечеряти. Я вислухала як пройшов день у чоловіка. А мої будні нікого не цікавлять. Що я можу розповісти? Як цілий день мотаюся сюди-туди і займаюся домашніми справами.

Ці заняття нікому не цікаві. Після вечері я прибираю зі столу та мию посуд. Хлопці в цей час грали в лото і мене покликали. Довелося відкласти перегляд улюбленого серіалу та грати з ними у лото. З почуттям виконаного обов’язку я віддаляюсь ніжитись у теплій ванній.

Там я задумалася, чому не можу нічого встигнути? Мої подруги із салонів краси не вилазять, а мені ніколи зайвий раз нагору подивитися.

Якби чоловік хоч трохи мені допомагав. Увечері я планую все на наступний день. Після ванни треба йти до синів та почитати казку. А потім можна трохи перепочити, щоб з новими силами розпочати новий день.

А як у вас все проходить? Може порадите щось цікаве?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!