Ми з чоловіком виховуємо двох дітей Максима і Вікторію.
Діти вже дорослі, живіть своїм життям.
Віка в університеті навчається, живе в гуртожитку. Додому кожних вихідних приїздить.
Синок вже і роботу має, і сім’ю. Все в них добренько – було. Невісточка і онука Сашка вже нам подарувала. Якщо якась допомога потрібна була, то ми Олені допомагали. І з дитиною сиділи, та й грошима допомагали.
Перший рік важкувато було. Але потім синок вирішив почати власну справу. Час минув, онук ріс, справа в сина розвивалася.
Я раділа, що все так виходить. Бачила, що в Максима і Олени все добре складалося. Я навіть вирішила більше переключитися на Вікторію.
Хотілося знайти їй гідного чоловіка. Бажано і при грошах. Але Віка така самостійна стала, що й близько до себе не підпускала.
Тому мені нічого не залишилося й робити, як віддати всю свою увагу і турботу онуку.
Було приємно приїздити до Максима і бачитися з малим.
Коли Сашко підріс, подружжя й подорожувати стало.
Та і мені з Олегом син путівку подарував одного разу в Туреччину.
Було видно, що Олена почала жити на широку ногу.
Це тривало іще довгий час, аж до моменту вторгнення.
Життя змінилося. В сина з бізнесом почалися негаразди. Але Олена собі це близько до уваги не брала, як жила так і продовжувала жити.
Напевно моя невістка подумала, що якщо раніше син мій їх забезпечував, то нехай і тепер це робить.
Звісно, мій Максим на місці не сидів. Але через ситуацію в країні його продукція більше не була такою ж затребуваною, як колись.
Сину приходилось працювати значно більше і значно довше, аби виходити на хороший дохід. Мені було важко дивитися, як Максим до пізньої ночі працює, а Олена може купити собі крем за декілька тисяч.
Коли я приходила до сина в гості то частенько бачила в холодильнику дорогі наїдки. І червона риба, і всякі сири, і дороге м’ясо та всяке різне. І я б це зрозуміла, якщо це все забезпечував не тільки мій син.
Недавно в сина і невістки було п’ять років з моменту одруження. Максим хотів зробити подарунок, і навіть в мене трішки грошей взяв.
Я вже і дочекатися не могла, щоб дізнатися, яка реакція буде в невістки. Але Олена мене дуже сильно розчарувала. Попри всі старання сина, Олена не оцінила його подарунку, бо це була каблучка, як вона сказала, з “простим” камінчиком, а вона хотіла з діамантом, бо її подрузі щось таке чоловік на ювілей подарував.
Знаючи скільки часу і сил вклав Максим для того, щоб зробити сюрприз дружині, це просто було якесь неподобство.
На місці Олени я зробила хоча б вигляд, що подарунок чудовий, і навіть якщо це не так.
Після того як моя невістка не оцінила подарунок сина на річницю, моє ставлення до Олени сильно погіршилося. Те, що Олена не працює, вже стало як кістка поперек горла.
Мене почало сильно задирати й те, що Олена живе в цей неспокійний час на широку ногу, поки Максим важко працює.
І ось що робити? Як допомогти сину? Чи як “втихомирити” невістку?
Автор – “АанГа”
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну