fbpx
життєві історії
Недавно я почула, що сестра планує переписати на моїх дітей свій будинок і квартиру. З одного боку я рада за дітей, бо такої змоги з чоловіком не маю. Але з іншого я розумію, що Наталя просто “викупає” в мене їх. Я все життя їм присвятила, а Наталя окрім всього будувала свою кар’єру, на відміну від мене. Мені дуже образливо, бо в неділю, замість того, щоб погуляти зі мною і з чоловіком, вони гуляють в парку з хресною

Я зробила для своїх дітей все, а вони проміняли мене на хресну маму. Але я сама винна в цьому, бо дозволила Наталі більше, ніж треба було.

Мене звати Катерина і мені 47 років.

З чоловіком у нас двоє дітей: син та молодша дочка.

Живемо ми окремо від батьків. Працюємо на державних роботах. Чоловік декілька разів їздив на заробітки, бо тих грошей ніколи не вистачає.

Ми живемо скромно. Але не скажу, що дітям чогось не вистачає…

Є в мене рідна сестра. Наталя не заміжня і ніколи не була. Дітей в Наталі не має. Вона з підліткового віку сильно комплексувала через свою зовнішність (в Наталі деякі проблеми з прикусом і зубами. Хоча зараз з цим боряться, Наталя вже не хоче нічого міняти)

Вона завжди оминала дзеркало, щоб не бачити, яка вона. Як на мене, вона б змогла в свій час і заміж вийти і мамою стати, але вона навіть на метр не підпускала до себе хлопців, бо була впевнена, що ніхто її таку заміж не візьме.

Наталя старша від мене на чотири роки.

Все життя вона будувала кар’єру. Зараз в неї невеличкий, але гарний будиночок, в якому вона живе і двокімнатна квартира в місті.

Коли в нас з чоловіком народився син, ми взяли її за хресну маму, згодом вона несла до хресту і дочку.

Одного дня ми сіли з Наталкою за стіл, і я сказала, раз вона хресна, значить має на моїх дітей такі ж права, як і я.

Вона дуже зраділа. Все було добре. Ми часто всі зустрічалися. Наталя задаровувала подарунками дітей, і не лише на день народження чи Миколая, а й просто так. Діти її обожнювали, і я навіть подумати не могла, що все закінчиться ось так.

Зараз наші діти вже дорослі, і вони мене проміняли на хресну маму.

Син наш працює на її фірмі, дочка ще вчиться, але також планує йти на роботу до Наталі.

Я дуже заздрю сестрі, бо мої діти більше люблять і спілкуються з моєю сестрою ніж зі мною.

А недавно я почула, що вона планує переписати на них двох свій будинок і цю квартиру. З одного боку я рада за дітей, бо я такої змоги з чоловіком не маю. Але з іншого я розумію, що Наталя просто забирає в мене їх.

Я все життя їм присвятила, а Наталя окрім всього будувала свою кар’єру, на відміну від мене.

Мені дуже образливо, бо в неділю замість того щоб погуляти зі мною і з чоловіком, вони гуляють в парку з хресною.

Вона купляє їм все, що вони забажають, тим самим притягує їх наче магнітом.

Мене це сильно турбує. Для рідних дітей я ніхто…

Ми часто зустрічаємось з Наталкою, але я не можу їй сказати все це в очі.

Так, вона виглядає молодшою за мене, і може діти соромляться гуляти зі мною…

Читайте також: Недавно сестра з Криму мені зателефонувала і попросила перекинути трохи грошей. Я сказала, як є, що не маю з чого. Віка образилася, але те, що вона мені сказала дальше, не вкладається в моїй голові. Краще б просто скинула виклик. – Ти все життя, як сир в маслі каталася. Нарешті, поживеш трохи як ми – виживаючи! – Мені забракло слів. Рідна сестра, якій я допомагала все життя, тішиться з того, що в нас з чоловіком все погано. Батьки все це чули, але вирішили промовчати

Я не знаю що робити.

Чи варто поговорити з сестрою, що я не хочу, щоб вона відбирала моїх дітей? Чи залишити все як є?

Я хвилююсь, щоб діти мене за це не засудили…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page