fbpx
Шоу-бізнес
“Нехай претензії своїй матінці викочує””: Наташу Корольову, через вчинок її мами, хочуть прогнати з росії. “Так образити Тарзана – сина російського офіцера!”

“Пенсіонерка, яка підставила дочку!”: Наташу Корольову, через вчинок її мами, хочуть прогнати з росії. “Так образити Тарзана – сина російського офіцера!”

Росіяни закликали вигнати Наташу Корольову з Росії через матір, яка підтримала Україну та образила Тарзана

Росіяни неабияк обурилися тим, що мама співачки Наташі Корольової Людмила Поривай на очах у великої публіки підтримала Україну. Прихильники війни так розізлилися на українку, що запропонували навіть прогнати її дочку з Росії і “приректи” на життя в “поганій” Америці.

Російські ЗМІ вже почали обливати Людмилу Поривай грязюкою, опубліковувати новини з заголовками не дуже приємними. Під такими “новинами” росіяни й запропонували “віддати” киянці і депортувати з Росії її дочку Наташу Корольову.

Росіяни почали голосити, що “мама Наташі Корольової скакала з прапором України і називала сина російського офіцера –  тим, що не приємно пахне.., через що нібито потрапила в “велику бурю”.

Дехто з псевдожурналістів спробував дискредитувати Людмилу Поривай, зневажливо називаючи її “пенсіонеркою, яка підставила дочку”.

В обговореннях вчинку українки росіяни почали кидатися погрозами та “покараннями” за підтримку України.

“Давайте цих Корольових на батьківщину або в США. Зачистка Росії теж проходить і досить успішно”, Заборонити їй довічно в’їзд до Росії і дочку депортувати”, “За такі викрутаси Корольову вислати без права повернення. І нехай потім претензії своїй матінці викочує”, “Нехай там разом із донькою і залишається”, – пишуть обурені шанувальники “спецоперації” в Україні.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page