fbpx
Молитва
Нeймовіpної cили батьківська молитва, яка допомагає дітям минути негаразди нашого життя “Господи, дай мені твої очі”

Воістину животворящою є батьківська молитва з такою незвичайною назвою: Господи, дай мені твої очі. Вона допомагає дітям минути негаразди нашого життя. За матеріалами

Очима Всевишнього можна розгледіти будь-яку напасть. Відрізнити недруга від вірного товариша, зрадника від світлої і піднесеної людини.

Якщо Ваші чада йдуть по розгульній доріжці, не працюють, а дармують свої дні, піднесіть хвалу Господу Богу.

Рано вранці, ступайте в Храм. Придбайте церковні свічки. В будь-якій кількості, скільки вважаєте за необхідне. Для домашнього моління вистачить і однієї.

Поставте свічки до ікони Спасителя. Накладаючи на себе хресне знамення, ледь чутно скажіть ці молитовні рядки.

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, дай мені твої очі, щоб зло від добра відрізнити, гріхами себе не згубити. Хай буде воля твоя. Амінь.”

У смиренному мовчанні, повертаєтеся назад.

Читайте також:В СВОЇ 40 КУШТУВАЛА БАГАТО РІЗНОГО, АЛЕ СКАЖУ ЧЕСНО, ТАКУ СМАКОТУ ВПЕРШЕ. ЦEЙ БОЖЕСТВЕННИЙ СМАК… НУ НЕМОЖЛИВО СЛІВ ПІДІБРАТИ, ТРЕБА ЛИШЕ ПРОБУВАТИ(РЕЦЕПТ)

Коли з’явиться вільний час запаліть свічки, що залишилися. Поруч поставте ікону Господа Бога.

Цілком довіртеся Ісусу Христу, сподіваючись на те, що він вкаже Вам правильний шлях. Ваші діти і батьки, а також рідні і близькі люди, уникнуть труднощів, біди і напасті, зціляться і схаменуться.

Приступайте до багаторазового і неквапливого читання молитви.

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, дай мені твої очі для світла ясного і житія безприcтраcного. Почуй молитву батьківську, про дітей опікунську. Щоб вони твоїми очима дивилися, про пусте не дбали, злo від себе проганяли i жили по совісті. На роздоріжжі долі, підкажи, куди їм потрібно йти. Допоможи вірність відшукати, сім’ю створити і дітей виховати.

Відведи від нас хворoби і гріхи, захисти нас від сліпoти i від гордині. Хай буде воля твоя, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

Перехрестіться тричі поспіль.

Читайте батьківську молитву, коли необхідно прийняти вірне рішення.

Будьте щасливі і благословенні!