fbpx
Цікаве
Неймовірна астрологиня Анжела Перл попереджає: сила затемнення у знаку Скорпіона 25 жовтня 2022 року змінить світ, затемнення це буде непростим. Настають зміни, астролог запевняє, що не треба падати духом. Правильна підготовка – наше все

Неймовірна астрологиня Анжела Перл, до якої дослухаються тисячі людей, попереджає: сила затемнення у знаку Скорпіона 25 жовтня змінить світ.

Що ж принесе нам сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року? Подібна подія відбувається не щодня, тому потрібно сконцентруватися.

Крім того, важливо правильно підготуватися, особливо метеозалежним людям. Не виключено, що затемнення вплине на ваш чутливий організм. Прислухаємось до думки астролога Анжели Перл. Що порадить нам ця усміхнена леді?

Відразу варто зазначити, що затемнення це буде непростим. Воно відбудеться у зодіакальному знаку Скорпіона, а планети – управителі цього знаку – Плутон та Марс. Компанія зібралася досить специфічна.

Саме тому Анжела Перл не рекомендує відкладати найважливіші справи на 22–28 жовтня. Адже найбільш сильно дія затемнення відчувається не тільки в день затемнення, але й за кілька днів до і після нього.

Дія затемнення має накопичувальний ефект. Ти можеш розпочати саме 25 жовтня якісь справи, якщо й надалі плануєш займатися ними у довгостроковій перспективі. Проте впевненості у тому, що ці справи вдасться завершити успішно, не буде. Більше того, є можливість того, що їх доведеться повністю переробляти або серйозно коригувати.

Настають зміни

Астролог запевняє, що не треба падати духом. Так, затемнення може супроводжуватись непростими ситуаціями. Однак Скорпіон – це символ змін та трансформації.

«Для чого нам зміни? Для досвіду, для прогресу, для нашого розвитку та руху вперед. Може, ми застоялися на місці. Можливо, для когось затемнення буде некомфортним. Хоча 8 листопада на нас чекає ще більш некомфортне, місячне затемнення. Тому що там усім управляє Уран – планета несподіванки», – каже Анжела Перл.

“Для багатьох цей коридор затемнень символізує своєрідне переродження. Плутон це як птах-фенікс. Він здатний повністю зникнути і повернутися до життя новим і цілим. Людина може увійти в цей коридор однією, а вийти зовсім іншою. Це може статися і на внутрішньому рівні, і на зовнішньому. Ми можемо почати робити щось таке, що змінить наше життя”, – розповідає пані Анжела.

Крім того, Плутон відповідає за фінансову сферу. У грошовій сфері теж очікуються зміни. Але необов’язково 25 жовтня, а протягом усього наступного місяця.

Також можна звернути увагу на те, коли відбувалися попередні подібні затемнення. Найбільше схоже затемнення було 24 квітня 2004 року. Чи змінилося якось твоє життя того року?

Правильна підготовка

Врахувати варто той факт, що готуватися потрібно до складних часів. Вони можуть виявлятися в різних формах і образах.

Наприклад, є ризик екстрених ситуацій, пов’язаних із здоров’ям. Так, ці проблеми будуть нелегкими, але їх можна вирішити. Плутон може символізувати те, що приховано під землею.

Якщо в тебе чи когось із сім’ї є побоювання щодо свого здоров’я, то краще сходити до фахівця на позапланову консультацію. Перестрахуватись ще нікому не завадило!

Уважно постався до фінансової сфери. Світова фінансова ситуація нестабільна, тож краще обійтися без складних грошових маніпуляцій. Астролог радить перечекати такий сумбурний час, якщо є така можливість.

Зрозуміло, що нагальні фінансові проблеми треба вирішувати. Але зміни в бізнесі краще перенести на більш спокійні дні.

Сонячне затемнення 25 жовтня може принести зміни в роботі. Якщо ти раніше не наважувався відмовити комусь або виключити щось із свого життя, то варто це зробити. Задумайся про свою роботу. Якщо ти не відчуваєш задоволення своєю роботою, то сміливо кидай її та починай нову сторінку в житті.

Як пройде сонячне затемнення 25 жовтня

Постарайся присвятити цей день собі. Влаштуй приємний відпочинок разом з другою половинкою, без хвилювань та переживань. Максимально розвантаж день затемнення від будь-яких завдань, що якось суттєво можуть вплинути на твоє життя. Проведи затемнення у повному релаксі та позитивному настрої!

Будь дуже обережним під час безпосереднього спостереження за затемненням. Народні методи не годяться навіть для короткого погляду на Сонце. Підійдуть лише спеціальні сонячні фільтри для телескопів та біноклів або захисна зварювальна маска. Твої очі не повинні опинитися під впливом після такого незвичайного астрономічного явища.

Всім миру, добра й Перемоги України!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.