fbpx

Неймовірна історія кішки-біженки з Харкова: “Липучка” загубилася на львівському вокзалі, коли разом із господарями втікала від війни

“Липучка”, так звати чотириногу, загубилася на львівському вокзалі, коли разом із господарями втікала від війни. Через два тижні її підібрала місцева волонтерка та розшукала власницю, яка вже встигла переїхати до Житомирської області. Хазяйка, коли почула, що її улюблениця знайшлася, одразу за нею приїхала.

“Моє сонечко, моя рибочка, моя кішка”, – звертається господиня до своєї улюблениці.

Їхню зворушливу зустріч на відео зняла львів’янка Галина, яка має сім кішок і підгодовує ще й дворових. Так вона і знайшла втрачену чотирилапу.

“З-під машини вийшла кішка і вона була настільки голодна, що коли побачила їжу, кинулася і почала їсти”, – розповідає львів’янка Галина Мончак.

Жінка каже – одразу зрозуміла, що кішка домашня. Сфотографувала її та написала у соцмережах. А потім в одній із груп знайшла оголошення харків’янки, яка шукала схожу кішку. Пухнаста, як виявилося, загубилася на львівському вокзалі, куди з господарями приїхала евакуаційним потягом із Харкова.

“Злякану та голодну тварину знайшли через два тижні. Від залізничного вокзалу відійшла недалеко. Але господиня кішки на той час зі Львова вже переїхала – на Житомирщину. Проте одразу примчала за нею, після дзвінка волонтерки”, – розповіла кореспондент Оксана Лабойко.

За словами Галини Мончак, господиня кішки попутниками добиралася, щоб забрати тварину.

“Ми зустрілися. Всі плакали. Кішка її впізнала”, – розповіла вона.

“Липучку” сім’я харків’ян взяла із притулку для тварин два роки тому. Щоб забрати тварину, Ірина Коноваленко подолала майже 350 кілометрів.

“Їхала я через Рівне і у всіх було таке питання: “У тебе породиста кішка?”. Кажу – так ні, звичайна, але вона все одно вона моя, рідна”, – розповіла дівчина.

Дивовижних історій порятунку тварин на війні вистачає.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page