fbpx
Цікаве
Неймовірна радість для хазяїна! 19-річний кіт повернувся додому через сім років після зникнення.

12-річний кіт втік, коли його господарі Джуд і Джон збиралися переїжджати. Через сім років тварину помітили на вулиці міста Джіллінгем в графстві Кент. Він був виснажений, його шерсть зблякла, а тіло покривали рани.

Кота по кличці Тебс (Tabs), який загубився в 2013 році, повернули господарям на англійський острів Шеппі. Про це повідомляє видання Daily Mirror.

Жінка, що знайшла кота, зв’язалася з благодійною організацією, яка займається пошуком зниклих тварин. Волонтери знайшли у кота мікрочип, де були записані його ім’я і телефон господарів, передає Новий Формат.

Читайте також: НА ПОРОЗІ СТОЯЛА ЛІТНЯ ЖІНКА, МАЙЖЕ БАБУСЯ. ЩОЙНО Я ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ І ЩЕ НЕ ВСТИГЛА НІЧОГО СКАЗАТИ, ЯК ВОНА ВИПАЛИЛА: – НЕ МОЖУ ТАК ЖИТИ БІЛЬШЕ. ВАШ ДРУГИЙ СИНОЧОК НЕ ПОМЕР. Я ЙОГО ПРОДАЛА. ТУТ Я ВПІЗНАЛА АКУШЕРКУ.

Коли волонтери зателефонували за вказаним номером, трубку зняла Джуд. Спочатку вона подумала, що її розігрують, і, лише почувши ім’я вихованця, повірила, що Тебс повернувся. Господарі були щасливі знову побачити улюбленця, а Джон навіть розплакався від радості.