fbpx
Цікаве
Неймовірно! Він жив у 3-х століттях – з 19-го по 20-те – і до останнього зберіг ясність розуму!

Неймовірна історія індіанця-довгожителя.

Індіанець на ім’я Ка-Nah-Be-Owey Wence жив в трьох століттях.

Його фото продаються за $ 25 на аукціоні Ebay і викликають найживіші суперечки про те, чи дійсно це був найстаріший чоловік на планеті, який прожив, за одними джерелами – 129 років, за іншими – аж 136!

Продавець зазначив, що індіанець на ім’я Ка-Nah-Be-Owey Wence жив з 1791 по 1920 рік. Але чи так це? Нам залишається тільки припускати, але історія його більш ніж цікава.

Ка-Nah-Be-Owey Wence – індіанець, життєвий шлях якого почався в кінці 18 століття і закінчився у 20-му! Ніхто точно не знає, коли він народився, але там, де він жив, його знало багато поколінь людей і він завжди для них був «Джон дідусь Смітт».

Не відомо, як йому вдалося прожити таке довге і плідне життя. Особливо якщо врахувати, що він курив люльку з раннього дитинства. Проте, почесний житель тих країв мав десятки дітей і онуків і був неодноразово одружений.

Остання жінка, яку він взяв у дружини була молодша за нього майже на 100 років!

Ка-Nah-Be-Owey Wence користувався величезною повагою серед індіанців і серед американців.

Дідусеві Сміту пощастило стати свідком запуску першого паровоза в тих краях, і він отримав свій квиток на поїздку абсолютно безкоштовно. Старець дуже любив подорожувати, і навіть переступивши поріг 100 років, він виходив з дому на тижні, взявши з собою дорожню сумку і посох.

За довгі роки життя шкіра його висохла і потріскалася, як земля без дощу, але ясність розуму не залишала його до кінця днів.

Джерело: