fbpx
Цікаве
“Немає і не буде з чого радіти”: астролог Дмитро Уранус, до прогнозів якого прислухається чимало українців, передбачив небезпеку для України найближчим часом!

“Немає і не буде з чого радіти”: астролог Дмитро Уранус, до прогнозів якого прислухається чимало українців, передбачив небезпеку для України найближчим часом!

Після останній подій в Україні експерт зробив новий прогноз, щодо війни в Україні!

Того, що ми так чекаємо, а саме звільнення наших територій найближчим часом не буде, на жаль.

Відомий астролог Дмитро Уранус у своєму прогнозі наголосив, що західні союзники дуже повільно реагують і не хочуть йти на випередження проблеми. Уранус додав, що масовані ракетні атаки, які останнім часом тільки почастішали, підштовхують західні країни давати Україні допомогу.

“Масований обстріл України 10-11 жовтня як би підштовхнув західні країни для прискорення поставок ППО і додаткової військової допомоги. Мабуть без цього обстрілу Захід тягнув би і далі, і давав нам менше озброєнь. Схоже на заході вміють працювати тільки з даністю, але зовсім не вміють діяти на випередження…” – прокоментував астролог.

Також Дмитро побачив, що в період до 25 жовтня наші ЗСУ не візьмуть нічого нового…

“З’єднання Сонця і місяця 26 вересня, сприяє Києву для повернення втрачених територій, що вже відбулося. Безліч населених пунктів було відвойовано період з 26 вересня по 9 жовтня. Наступи в цей період дійсно були вдалі. У карті повного місяця, вона в силі з 9 жовтня по 25 жовтня, таких оптимістичних прогнозів щодо повернення захоплених територій вже немає”, – сказав Уранус.

Уранус переконаний, все стане набагато складніше, а радіти не буде з чого!

“Успіху менше. В астрокартограмі видно, що лінія Плутона проходить поруч з Херсоном, роблячи цю ділянку фронту дуже важкою і несприятливою для наступу в найближчі тижні. Останній наступ на Милове 15 жовтня було розпочато при точному з’єднанні Місяця і Марса в Близнюках, після чого місяць став “без курсу”. І до чого цей наступ призвів? Хто знає, той зрозуміє. Момент для наступу був дуже поганий… ” – наголосив експерт.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page