fbpx
Шоу-бізнес
“Немає сенсу мовчати далі”: Дантес та Кацуріна, посміхаючись один одному, записали для нетерплячих шанувальників відео

“Немає сенсу мовчати далі”: Дантес та Кацуріна, посміхаючись один одному, записали для нетерплячих шанувальників відео

Шанувальники засипали їх коментарями.

Співак Володимир Дантес та рестораторка Даша Кацуріна після величезної хвилі коментарів, що вони таки разом, вирішили записати спільне відео.

Володимир Дантес та Даша Кацуріна на сторінках в Instagram поділилися спільним відео, записаним вперше від початку чуток про їхні стосунки.

Відео було записане вдома. Даша та Вова говорять, що більше не бачать сенсу “про це мовчати”:

“Ми хочемо сказати дещо важливе. Комусь здається, що це не на часі, але для нас з Вовою це дійсно важливо. Ви могли про це здогадуватись, наші знайомі часом це обговорюють між собою. Думаю, не має сенсу мовчати. І ми з Дашею вирішили це сказати”, – заінтригували Дантес та Кацуріна.

Та далі мова пішла не про їхній роман, на що так чекали шанувальники. У відео Даша та Вова скористались тим, що всіх дуже турбує їхнє особисте життя, та порушили тему про тварин, які також страждають від війни і потребують допомоги:

“Врятуйте тварин від війни. Їм дуже важко. Через голод та страх. Не проходьте повз. Нагодуйте, залиште води. Якщо маєте можливість, візьміть тварин з притулку. Підтримайте UA Animals, який щодня рятує тварин від війни”, – сказали Вова та Даша.

Своєю чергою, фани були спантеличені тим, що почули не те, що хотіли. Проте добру ініціативу пари похвалили: “Дуже круто, що ви скористалися тим, що людям цікаво і розповіли чи нагадали про те, що дійсно важливо”, “Саме це ми і очікували почути”, “ідея чудова”, “Це неймовірно! Ви молодці! Ви дуже правильно використали тему, яка всіх “хвилює” і привернули більше уваги!”.

З такими українцями все буде Україна!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dantes 🇺🇦 (@vladimirdantes)

Фото – скріншот з відео