fbpx
Суспільство
Немає таблички на будинку? Вас чекає штраф: як і кого в Україні з 1 червня будуть штрафувати за відсутність адресної таблички на будинку

З 1 червня штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах досягатимуть до 1360 грн – для населення і до 1800 грн – для магазинів, ферм, бюджетних установ та храмів.

Керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи, зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків відразу після завершення дії карантину.

Згідно з правилами благоустрою і відповідно до методичних вимог для проведення Всеукраїнського перепису населення, домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички.

Власників будинків без адресних покажчиків з початку літа чекає штраф.

Маркування на будівлях необхідна для організації простору. Табличка з номером і назвою вулиці або провулка за вашою адресою допомагають персоналу швидкої медичної допомоги, працівникам пожежної безпеки або поліцейським оперативно ідентифікувати ваше домогосподарство і вчасно відреагувати на звернення.

Треба відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші адміністративні будівлі (підприємства бюджетної сфери, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки і т.д.).

Власники домогосподарств, керівники приватних підприємств і підприємці малого та середнього бізнесу зобов’язані встановити табличку з номером і назвою вулиці на свою адресу на фасаді житлового будинку, підприємства, закладу торгівлі або соціальної сфери.

У 2020 році в Україні планується проведення Всеукраїнського перепису населення. Наявність адресних покажчиків регламентовано вимогами і рекомендаціями для статистичного і офіційного обліку чисельності населення, що проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Порушення правил благоустрою тягне покарання адміністративного характеру згідно зі ст. 152 КУпАП України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Юлія Карч, “Інформатор” (https://dengi.informator.ua/2020/05/14/kak-v-ukraine-budut-shtrafovat-za-otsutstvie-adresnoj-tablichki-na-dome/)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, eco-design

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!