fbpx
життєві історії
– Немає у мене мами, тітонько, немає у мене мами, – сумно відповів хлопчик

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Олена бігла на роботу. Мало того, що зламалась машина, а ще довелося кинути невідомо де, так ще той каблук ледве-ледве тримався.

Бігла як могла, щоб встигнути.

Біжучи, Олена збила хлопчика років десяи….але обернувшись уже разом з ним на землі, він не плкав, а сміявся. Значить від спеціально штовхув її.

Ще не натрапила на кого-то і не розтяглася на землі. Під нею, лежачи на землі, реготав хлопчисько, років десяти. З його посмішки жінка зрозуміла, що збили її спеціально.

“Ах, ти … Так я ж мамці твоєї поскаржуся”, – сказала Олена.

На що отримала відповідь: “Ні, у мене мами, тітонько, немає у мене”. Жінка махнула рукою і побігладалі.

Вона настільки спізнювалася, що часу на ці безглузді розмови зовсім не було.Не добре було, якщо вона запізниться. Тим більше в перший робочий день. А ось і школа, в якій їй належить тепер викладати.

Читайте також: Не зважаючи на дивну назву – “Обірванець” – цей торт дуже вишуканий завдяки ніжному поєднанню маку, кокосу, какао, смородинового джему. Це моє солодке захоплення!

Вбігши в клас мало не з дзвінком, Олена Вікторівна видихнула – встигла. Тепер їй потрібно було пройтися по списку і познайомитися з учнями.

На прізвища Голубова все заворушилися і засміялися. “А він не ходить, взагалі майже, – долинуло до Оленки, – каже” плював я на вашу школу “. Олена, як класний керівник, повинна була розібратися в ситуації.

Вона заглянула в особисті дані хлопчаки, знайшла номер, правда чомусь тільки батька, і викликала того в школу.

Вклас увійшов пропахлий бензином кремезний чоловік, років тридцяти п’яти, з грубим низьким голосом і став питати, що сталося.

Вчителька пояснила, що негоже хлопчикові пропускати школу, тому як рік закінчити він з такою відвідуваністю нормально не зможе. Просила поговорити з дружиною.

На що раптом отримала грубий відповідь: “Ні у Ромки матері, не стало. А в школу пацан не ходить, тому як з сестрою Варкою сидить, поки я на роботі. А коли все ясно, то я піду, мене машина чекає, клієнтів треба розвозити”.

Ошелешена Ленка всю ніч розмірковувала над цією ситуацією. Що ж їй зробити, як допомогти цій родині.

І надумала – вирушила до них додому і запропонувала Ігору, батькові Ромки, домашнє навчання.

Той вз’ерепенілся, що грошей немає його оплачувати, але Оленка заспокоїла – займатися буде безкоштовно.

А Ромка виявився тим самим, який збив її з ніг, хлопчиськом. І здібним учнем. А його батько – прекрасним чоловіком.

Але це вже зовсім інша історія. В якій Ігор, Оленка, Ромка і Варечка нарешті знайшли сім’ю. Міцну і люблячу.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook