fbpx
Цікаве
Неочікуваний прогноз від тарологині Людмили Хомутовської, щодо деокупації Луганської області: щось схоже ми “недавно” бачили!

Неочікуваний прогноз від тарологині Людмили Хомутовської, щодо деокупації Луганської області: щось схоже ми “недавно” бачили!

Людмила Хомутовська зробила  прогноз за картами Таро по Луганській області і повідомила, що там може бути такий же сценарій, як і на Харківському напрямку.

Українська тарологиня, якій довіряють багато українців, оскільки її прогнози збуваються на наших очах, повідомила про те, яка доля чекає на Луганську область і населений пункт Станиця Луганська. В інтерв’ю зі Славою Дьоміним експертка наголосила, що в цьому напрямку може бути схожий сценарій деокупації, як і на Харківщині.

“На Луганщині та в Станиці Луганській особливо зараз максимальна активність. Сказати, що завтра або післязавтра туди прийдуть якісь зміни… цього немає. Поки не йдеться про звільнення, а йде про накопичення ресурсів. Ми чекаємо… Далі активується “колісниця” і дуже швидко почне все відбувається. Я так думаю, буде щось типу того, що ми бачили в Харківській області. Але зараз нам пропонують чекати”.

Експертка наголосила, що деокупація Луганської області можлива лише за великої підтримки Заходу зброєю:

“Якщо буде більше зброї, то так, зможуть. Зараз йде накопичення зброї. Карти нам говорять про те, що плани зараз прикривають, про зайве не розмовляють. Я не бачу по картах, що це все буде швидко. Це може бути на рівні Нового року і трохи далі”.

Фото з телеграм каналу – Igor Zakharenko

You cannot copy content of this page