fbpx
Цікаве
Неприємні сюрпризи гарантовано: Ретроградний Марс в кінці жовтня. Скільки триватиме, і що означає для українців явище, яке відбувається раз на два роки. Всім відомо, що Марс планета війни та активності, і наприкінці місяця він почне свій зворотний рух!

Неприємні сюрпризи гарантовано: Ретроградний Марс в кінці жовтня. Скільки триватиме, і що означає для українців явище, яке відбувається раз на два роки. Всім відомо, що Марс планета війни та активності, і наприкінці місяця він почне свій зворотний рух!

Нічого важливого в цей час не починайте!

На кінець жовтня 2022 припадає ретроградний Марс. Це означає, що всі сфери впливу планети на живе на Землі починають змінюватися. Марс – планета війни та активності, і наприкінці місяця почне свій зворотний рух.

Ретроградний Марс у жовтні 2022 року – якого дня чекати

Доведено, що астрономічне явище із залученням Марса відбувається 1 раз на два роки, і ретроградність триває від 58 до 80 діб.

За прогнозами астрологів, ретроградний Марс розпочне свій рух 30 жовтня о 15:25 за Києвом. Процес триватиме аж до 2023 року – після 12 січня планета рухатиметься у правильному напрямку.

Ретроградний Марс 2022 – що не можна робити

Астрологи вже багато століть стверджують, що Марс виляє на спорт, бізнес, фізичну активність, різні операції та важкі плани. Ці чинники до кінця року сповільнюватимуться через ретроградність – буде набагато важче налаштуватися на роботу, а побачити досягнення у спорті практично нереально.

У цей період категорично заборонено сперечатися з близькими, інакше непорозуміння можуть призвести до необдуманих рішень, від яких постраждають усі. У багатьох з’явиться бажання згадати минулі образи та заявити про них усьому світу. Це стосується не лише людей, а й організацій та компаній.

Також заборонено кудись спішити, причому у всьому – це точно не піде на користь. Ретроградність може призвести до несподіваних результатів, і вони точно вас не влаштують.

Не варто ухвалювати важливі справи. Кінець року змушує підбивати підсумки, але краще не робити різких поворотів як в особистому житті, так і у бізнесі.

Нові починання та проєкти реалізовуватимуться дуже повільно – не потрібно хапатися за справи, які вам не під силу.

Планові оперативні втручання краще відкласти, якщо вони не вимагають терміновості.

Не купуйте нові інструменти та автівки – вони вам не принесуть щастя з багатьох причин і можуть навіть поламатися. Неприємні сюрпризи гарантовано.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page