fbpx

Нещодавно Марина Вікторівна прийшла до мене з невтішною новиною. Свекруха втратила роботу. Марина Вікторівна наполегливо питала у чоловіка, де гроші, але він сказав, що більше не дасть ні копійки. Завела собі бойфренда! Я їй сказала, що якщо їй так не подобається стан квартири, вона може купити нам нові меблі

Мама мого чоловіка Вови завжди у мене вдома робить зауваження щодо ремонту. Каже, мовляв, що квартира у поганому стані. Якось я їй сказала, що якщо їй так не подобається стан квартири, вона може купити нам нові меблі. Але свекруха почала відмовлятися, вона ж самотня, їй потрібна допомога.

Нещодавно Марина Вікторівна прийшла до мене з невтішною новиною. Свекруха втратила роботу, і тепер вона просить сина про матеріальну допомогу.

Коли Марина Вікторівна прийшла до нас, чоловік одразу погодився допомогти їй. Я не сперечалася, бо ця справа свята, тим більше, він більше заробляє, ніж я. З того часу третину зарплати чоловік відкладав для мами на продукти та на оплату комунальних рахунків. Все б нічого, але свекруха, яка ось уже 15 років жила сама, завела собі бойфренда.

Вона познайомилася з розлученим Ростиславом Петровичем, який має своїх дорослих дітей. Ростислав Петрович дуже швидко перебрався до свекрухи у квартиру жити. Оскільки раніше він винаймав житло, Марина Вікторівна люб’язно запропонувала їм з’їхатися, щоб бути поруч і не витрачати гроші даремно.

Не знаю, як там насправді все, але цей Ростислав Петрович сказав, що житло залишив колишній дружині, тому й з’їхав на орендовану квартиру. Може, це й правда.

З того часу, як закохані з’їхалися, свекруха все рідше стала погоджуватися посидіти за онукою. А я якраз вийшла на роботу і потребувала підтримки, минулого місяця донька застудилася, з нею треба було посидіти пару днів, поки ми з чоловіком на роботі.

Перші два дні мама Володимира прийшла, як домовлялися. А на третій вона запізнювалася. Я вже не встигала на роботу, почала дзвонити свекрусі на мобільний, але вона не відповідала.

Коли я додзвонилася, слухавку підняв Ростислав Петрович, який заявив мені, що Марина Вікторівна нам нічого не винна, і поклав слухавку.

Мені довелося взяти відгул на роботі, не можу передати, як було незручно. Наступного дня я попросила сусідку доглянути дочку за невелику плату. Тітка Оля погодилася.

А на початку цього місяця Марина Вікторівна зателефонувала Вові та запитала, чому він не переказав їй гроші на карту, як робив це щомісяця. Вона зі своїм партнером розраховувала на ці гроші!

А мій чоловік відповів їй, що ми нічого їм не винні. Якщо вона часу не має на своїх дітей, то нехай покладається на свого обранця, тепе рвін її надія й опора. Я вважаю, що Вова правильно вчинив, зараз ми не спілкуємося зі свекрухою взагалі. Трохи сумно, що Марина Вікторівна проміняла нас на цього Ростислава, але що поробиш, таке селяві.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page