fbpx
життєві історії
Нещодавно нас друзі запросили на відкриття ресторану. Я ж одягнулася скромно, бо вже не молода, внуки попід стіл бігають. А ось мій Роман вирішив з себе “пацана” показати. Купив собі укорочені штани, взув кеди на босу ногу, і футболку в якісь пальми. Як я не просила, щоб зняв то чудо – не послухав. Одна надія в мене була на гостей, що хтось зробить йому зауваження. Ну не личить таке мужику. Та кінцевий результат мене здивував

Нещодавно нас друзі запросили на відкриття ресторану. Я ж одягнулася скромно, бо вже не молода, внуки попід стіл бігають. А ось мій Роман вирішив з себе “пацана” показати. Купив собі укорочені штани, взув кеди на босу ногу, і футболку в якісь пальми. Як я не просила, щоб зняв то чудо – не послухав. Одна надія в мене була на гостей, що хтось зробить йому зауваження. Ну не личить таке мужику. Та кінцевий результат мене здивував.

Мій чоловік геть з розуму зійшов на старості літ.

У шлюбі з Романом ми вже більше двадцяти років. Виховали двох синів, обидвоє вже живуть окремо від нас, мають свої сім’ї, успішні ведуть бізнес.

Та й ми не бідно живемо. Чоловік є співвласником кількох закладів у місті. Та наше життя нічим особливо ніколи не відрізнялось від інших. Завжди ми були скромні в одежі, без всякого пафосу провадили своє життя.

Та останнім часом я помітила великі зміни з чоловіком. Ще коли ми святкували його ювілей – п’ятдесят років в ресторані, то одягнутий він був у класичний костюм, як зазвичай на великі події. Я вважаю, що так і має виглядати людина – на свій вік!

Та коли нас нещодавно покликали на відкриття ресторану наші друзі, я одягнулась у простеньку лляну блузочку і штанці із тоненької літньої тканини, одягла зручні босоніжки. А чоловік мій мене і гостей вирішив звалити на повал.

Відразу скажу що макіяжі я ці не люблю і ніколи не любила, а от зачіску я собі зробила, люблю як на голові “об’єм”.

А мій Роман то геть розум втратив. Я вже мовчу, яку одежу він собі на кожен день купив, вдягається, як підліток. А в ресторан він собі такий образ підібрав, що ззаду можна подумати, що то стоїть якийсь пацан, а не дідо.

Одягнув такі штани короткі, знизу завужені, я чуть зі сміху не луснула, на босу ногу кеди білі натягнув, і футболку з таким візерунком в квіти, чи то пальми.

Одним словом, людей смішити поїхав, а не в ресторан.

Я, звичайно, почала його висміювати, говорити, що так негарно. А він мені каже, що то така мода: “Ти краще б на себе звернула увагу”.

Я вже змовчала, думаю нехай іде і сам все зрозуміє від того, яка реакція в людей буде на нього.

Та коли ми прийшли до ресторану, то моєму чоловікові компліменти почали робити, мовляв який він стильний, з роками тільки молодіє.

Не знаю, чи то насмішки були? Чи справді людям до вподоби такий образ?

Читайте також: Після роботи я зустріла свою однокурсницю, ми з нею пішли в кафе на каву, та й не помітили, як годинка часу пролетіла. По дорозі я ще забігла в супермаркет, щоб купити щось смачненького до чаю. Вже сіла в свій транспорт, аж тут дзвінок від свекрухи: де я “лажу”, яка вже година. А далі почалось таке “говореня”, що мені перед людьми в маршрутці соромно досі. Таке враження, ніби я школярка

Та я була зла, хотіла щоб підтримали мою думку, а вийшло, що все навпаки.

Як тепер маю переконати чоловіка, що він застарий для такого стилю?

Навіть і не знаю, можливо ви мені якусь пораду дасте, буду дуже вдячна за допомогу.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page