fbpx
Шоу-бізнес
Нещодавно Регіна Тодоренко вдруге стала мамою, а от ім’я для новонародженого сина співачка обрала доволі незвичайне. І це, звичайно ж, здивувало багатьох українців. Дашу Астаф’єву обурило це. Вона запропонувала Тодоренко, поки не пізно, дати інше ім’я сину

Виконавиця назвала молодшого сина Миром. І це, звичайно ж, здивувало багатьох українців, адже Тодоренко мовчить про про українців, зате дає красномовне ім’я для своєї дитини.

Українську співачку Дашу Астаф’єву обурило це. Вона запропонувала Тодоренко, поки не пізно, дати інше ім’я сину. Зокрема, замість Мир, назвати хлопчика по-іншому.

На думку Даші, Регіна взагалі не має права вимовляти таке слово, як “мир”.

“Поки ще не пізно, раджу Регіні Тодоренко новонародженого сина переназвати з “Мір” на…. Так краще. З якого ти – можеш навіть вимовляти це слово?” – обурилася Даша.

Зазначимо, коли Росія розв’язала в Україну війну, уродженка Одеси Регіна Тодоренко вирішила мовчати про це. Коли її українські прихильники очікували від неї підтримку, співачка, яка живе в РФ, вирішила поводитися так, ніби жодної війни немає. Натомість, коли Instagram не був заблокований у Росії, артистка розважала фанів та, зокрема, демонструвала свій гардероб.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page