fbpx
життєві історії
– Невістка п’ять років водила сина за ніс щодо дітей! – розповідає шістдесятлітня Тетяна Тимофіївна. – Все говорила – ще не час, рано, треба пожити для себе, встати на ноги, подивитися світ… Ось подорожували, багато грошей розтратила на ці подорожі, на речі! Добре, що квартиру син собі до шлюбу ще купив. А син дитину дуже хоче, вже давно! А вона йому таке заявила! Хочеш дитину? Я не проти, якщо ти перепишеш на мене квартиру і відкриєш на моє ім’я рахунок!

– Невістка п’ять років водила сина за ніс щодо дітей! – розповідає шістдесятлітня Тетяна Тимофіївна. – Все говорила – ще не час, рано, треба пожити для себе, встати на ноги, подивитися сві… Ось, моталися, подорожували, багато грошей розтратила на ці подорожі, на речі! Добре, що квартиру син собі до шлюбу ще купив, так що дах над головою у них була і є…

– Це добре!

– Так, непогано… А тепер вона чоловікові заявила – у тебе, говорить, квартира, а у мене ні кола ні двора, яка може бути дитина? Ти завтра зустрінеш іншу жінку і підеш, таке часто-густо, а ми з дитиною куди? До моїх батьків.

…Невістка у Тетяни Тимофіївни приїжджаючи і «в разі чого» повертатися їй дійсно особливо нікуди, не тільки з дитиною, а й одній: там і так вже в двокімнатній квартирі, крім батьків, сім’я брата з дитиною. Тому з самого початку свекруха до невістки поставилася насторожено: не заради квадратних метрів заміж виходить?

Але син з дружиною жили добре, не сварилися, невістка працювала, на шиї не сиділа, разом зробили ремонт у новій квартирі сина. Народжувати тільки не поспішала, все жартувала та відмахувалася.

– А син дитину дуже хоче, вже давно! – зітхає Тетяна Тимофіївна. – Приступив до неї з цією темою вже впритул, а вона йому таке і заявила! Я б, каже, народила, якби у мене була своя квартира і пару тисяч на рахунку. Як страховка. Хочеш дитину? Я не проти, якщо ти перепишеш на мене квартиру і відкриєш на моє ім’я рахунок…

Причому, хитра невістка просить все оформити так, щоб в разі розлучення син Тетяни Тимофіївни ні на квартиру, ні на гроші претендувати не зміг.

Інакше народжувати вона не згодна.

– Ні, ну ти уявляєш, які хитрі дівки пішли? – злиться Тетяна Тимофіївна. – Квартиру їй відпиши, за дитину! І грошей дай. Ні більше, ні менше! Причому, ще жодного дитини ще і в помині немає!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page