fbpx

Невже моя сім’я розвалиться вже сьогодні? Ми з дружиною Юлею одружилися під впливом наших батьків. Ми навіть вінчані. А вчора моя Маргарита сказала, що я якщо я не прийду до неї зустічати Новий рік, вона про все розповість Юлі. Квартиру мені подарували батьки

Ми з дружиною Юлею одружилися під впливом наших батьків. Вони дружили і постійно намагалися звести нас ще в юності. А ми ще в одній школі навчалися, постійно бачились.

Мені подобалася Юля, але я не можу сказати, що був по вуха в неї закоханий. Це було більше схоже на якусь спорідненість душ, дружбуале не пристрасть.

Проте в якийсь момент мене перемкнуло. Я зрозумів, що одружитися з Юлею не така вже й погана ідея. Ляпнув про це матері. Вона почала наче та водичка точити камінець щодня. В результаті я зробив Юлі пропозицію. Ми навіть у церкві повінчалися.

Почали ми жити разом у нашій квартирі. Її мені подарували батьки на весілля. Спочатку здавалося, що в нас ідеальна сім’я. Але зовсім скоро від цієї ідеальності мені стало нудно жити. І я зустрів іншу дівчину, ми почали таємно зустрічатися. З Маргаритою я нарешті відчув справжній смак життя.

А з Юлею стосунки почали псуватися. Я бачив, що це завдає їй смутку, але зробити нічого не міг. Я цілком і повністю був занурений у романтичні стосунки з іншою жінкою.

Спочатку Маргарита від мене нічого не вимагала. Ми просто зустрічалися, проводили разом дні та іноді ночі, доки моя дружина думала, що я у відрядженнях.

Однак у якийсь момент Маргарита почала говорити про те, щоб я розлучався з юлею. Мовляв, коли мені так погано вдома, то навіщо тягнути кота за хвіст. Я був легковажним і не розумів, яка роль іншої жінки в житті чоловіка. Відмовлявся і казав, що все це нісенітниця, адже нам просто добре разом.

Ми почали рідше зустрічатися з Маргаритою. Я думав, що так вона охолоне до мене. Але стало лише гірше, Маргарита потребувала цих зустрічей. І щоразу, коли ми були разом, ніби виливала на мене все, що накопичилося.

На початку грудня сталося те, чого я боявся найбільше. Моя дружина сказала, шо вона при надії. Я мало думав про те, що буде, коли ми станемо батьками. Але я хотів дитину, був готовий до того, що колись стану батьком. Мені подобалася ця думка.

Тому новина про стан Юлі повернула мене у реальність. Я почав рефлексувати, думати про своє життя. Зрозумів, що припустився величезної помилки: зрадив жінку, яка щиро мене завжди любила. Прийшло усвідомлення, що я більше не хочу зустрічатися із Маргаритою. Награвся – досить!

Вдома на мене чекає найдорожче, що в мене колись було. Це моя кохана дружина. І тепер вона носить нашого малюка. Звичайно, я розповів про все Маргариті. Пояснив, що не хочу залишати сім’ю, що я потрібен там, я стану батьком.

Але вона не зрозуміла, влаштувала справжню сцену із літанням посуду та жбурлянням речей у мою сумну фізіономію. Вона кричала, що я зрадив її, що я обманщик. І я пішов. А через тиждень Маргарита почала мені дзвонити і обіцяти, що розповість про все моїй дружині.

У Маргарити залишилися наші переписки та спільні фото. Вона обіцяє зателефонувати моїй дружині (але звідки в неї номер?) новорічної ночі і викласти все до найдрібніших деталей. Зізнаюся чесно, я дуже стривожений. Не знаю, що робити, адже Новий рік уже сьогодні. Ходжу весь сам не свій.

Можливо, маргарита просто грає виставу. Але знаючи її характер, вона піде напролом, щоб досягти свого. “Ти ні мені, ні їй не дістанешся!” – останнє, що сказала Маргарита вчора, перед тим як кинути слухавку. Невже моя сім’я розвалиться вже сьогодні?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page