fbpx
Шоу-бізнес
Невже повернула “блудного” чоловіка назад?: Колишня дружина Меладзе вперше прокоментувала натяки про розлучення Кості та Віри Брежнєвої

Невже повернула “блудного” чоловіка назад?: Колишня дружина Меладзе вперше прокоментувала натяки про розлучення Кості та Віри Брежнєвої

Яна Сумм розставила усі крапки над “і”.

Наприкінці липня мережею ширилась інформація про розлучення Костянтина Меладзе та Віри Брежнєвої. Дехто з шанувальників вірить у це у зв’язку з тим, що пара постійно знаходилася у розлуці, інша частина фанатів вважає, що це наклеп російської преси, яка “віддає” композитору за його позицію щодо війни в Україні.

Екс-дружина Меладзе зізналася, чи дійсно відібрала екс-чоловіка у Брежнєвої.

У всій цій історії особливе місце займає колишня дружина Костянтина Яна Сумм. Річ у тім, що жінка приїжджала до Італії у гості до колишнього чоловіка, і саме після цього з’явилася новина про розлад в родині.

У зв’язку з новиною про розлучення Меладзе та Брежнєвої Яна дала ексклюзивний коментар, в якому пояснила, яку роль грає в цій ситуації. Зокрема вона пояснила, що бачилася з екс-чоловіком лише декілька хвилин.

“Я давно не в Італії. Там у Кості гостювала наша молодша дочка, і я приїжджала, щоб забрати Лієчку. Бачилися ми буквально 15 хвилин в аеропорту – Костя був один, без Віри”, – сказала Сумм.

Також жінка зазначила, що ніколи не лізе у чужі сімейні справи і поняття не має, що відбувається між композитором та співачкою. Тим не менш, їй не здалося, що у подружжя є хоч якась криза, і вважає новину про розлучення не більш, ніж черговою вигадкою преси.

В той же час Брежнєва активно допомагає Україні і українським біженцям. Співачка показує у сторіс свою волонтерську роботу. Проте самого Кості у відео ніхто не бачив.

Правду кажуть: чужа сім’я – темний ліс!

Фото – скріншот з відео