fbpx
життєві історії
Незабаром Соня одружилася і вже переїхала жити у велику квартиру чоловіка. Майже кожного дня Катя приходила до неї в гості. Соня дивлячись на її сумне обличчя, переживала за подругу і поговоривши заздалегідь із чоловіком, запропонувала пожити у них: – Ну чого киснути одній та ще й платити за орендовану квартиру. Краще у нас трохи поживеш, разом веселіше!

Соня та Катя зі школи були найкращими подругами. Разом жили та навчалися в інституті. Так були близькі, що всі навколо заздрили їхній дружбі.

Незабаром Соня одружилася і вже переїхала жити у велику квартиру чоловіка. Майже кожного дня Катя приходила до неї в гості. Соня дивлячись на її сумне обличчя, переживала за подругу і поговоривши заздалегідь із чоловіком, запропонувала пожити у них.

– Ну чого киснути одній та ще й платити за орендовану квартиру. Краще у нас трохи поживеш, разом веселіше!

І Катя, не довго думаючи, погодилася.

Через півроку, Соню потихеньку стало дратувати Катіна присутність. Романтичний вечір із чоловіком – Катя вдома, їдуть у відпустку – Катя з ними, йдуть на прогулянку – Катя під боком.

Одного чудового вечора трохи набравшись сміливості Соня сказала:

— Катю, може тобі вже час будувати своє життя самостійно, знайти пару нарешті?!

На що Катя відповіла:

— А я вже й життя своє влаштувала і знайшла пару! І до речі я, чекаю дитину! Від Сашка! Тільки вже не від твого, а від нашого!

Соня ледве пережила ту ніч, задихаючись від сліз. Саме того дня, вона якраз хотіла повідомити коханому радісну новину, адже вона теж чекає на дитину!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!